Voľný čas

Profesionálne podmienky na futbal aj na vašej záhrade

Máte vo vašej rodine vášnivých futbalistov? Z času na čas sa preto na vašej záhrade konajú mini futbalové turnaje, na ktorých si vzájomne merajú svoje sily? Alebo si len tak pre zábavu zastrieľajú na bránku? Potom je na mieste zainvestovať pár desiatok eur práve do skutočnej futbalovej bránky, ktorá výrazne zvýši pôžitok z hry a vytvorí pre ňu profesionálne podmienky. Navyše, vaši chlapi už viac nebudú musieť vymýšľať provizórne riešenia, z ktorých sa vám určite občas zdvihla hladina adrenalínu v krvi.

Futbalové bránky sú neodmysliteľnou súčasťou každej hry futbalu, pretože bez nich by ani nebola možná. Síce pri domácom hraní futbalu sa väčšina ľudí zaobíde aj bez nich, vždy sa musí vymýšľať domácke riešenie ohraničenia priestoru brány. No to rozhodne nie je efektívne. Práve preto renomovaná značka futbalových bránok QUICKPLAY vyvinula spratné futbalové bránky vyznačujúce sa nízkou hmotnosťou, ľahkou manipuláciou a prenosným riešením, vďaka čomu si maximálny pôžitok z futbalu dokážete vychutnať kdekoľvek sa rozhodnete zahrať si.

Ľahká, ale stabilná konštrukcia futbalových bránok

Napriek nízkej hmotnosti majú futbalové bránky QUICKPLAY vysokú stabilitu a dokážu čeliť aj tým najprudším strelám. Tie najmenšie bránky nemajú oceľové brvná, ale namiesto nich lakovanú textíliu, ktorá je spoločne so sieťou pripevnená na základnú konštrukciu. Preto je bránka maximálne bezpečná. Takéto bránky z radu KICKSTER sú dostupné už od sumy niečo viac ako 60€.

Samozrejme, profesionálnejšie bránky majú typické oceľové brvná, no tie sú určené skôr pre profesionálnejšie hranie, než to pre zábavu na záhrade. Sú využiteľné preto najmä pre futbalové oddiely, tréningy, ale aj skutočné futbalové zápasy. Bránky z radu ELITE sú samonosné na každom povrchu a nevyžadujú si žiadne kotvenie o podklad.

Kvalitné anglické bránky QUICKPLAY si môžete aj vy objednať na stránke brankyquickplay.sk.