Deti Rodina

Šatka pre deti ako ideálny pomocník pre každú mamičku

satky

Keď sa vám narodilo bábätko, váš svet sa razom zmenil. Prioritou číslo jeden bola spokojnosť vášho čerstvo narodeného bábätka a urobili by ste čokoľvek, aby váš drobček bol zdravý, šťastný a spokojný.

Chráňte svoj chrbát

Niekedy ste však popri tých povinnostiach pociťovali neskutočnú únavu a predstavovali ste si, aké by to bolo prespať celú noc. Ako sa hovorí, deti sú živé striebra a musíte byť pri nich neustále v pozore. Zároveň sú to však najkrajšie chvíle, ktoré rýchlo ubehnú a mali by ste si ich užívať plnými dúškami. Najväčších problémom pre mamičky je bolesť chrbtice. Dieťa rastie, je ťažšie a vás čoraz častejšie bolí chrbát. Ak chce mať mamička neustále svoje dieťatko pri sebe, ideálnou voľbou pre mamičku sú farebné šatky na nosenie. Sú pevné a sú vyrobené len z tej najkvalitnejšej látky, ktoré poskytnú vášmu dieťatku pohodlie.

Little Frog

My vám jednoznačne odporúčame konkrétny typ šatiek. Sú to bavlnené šatky Little Frog. Sú vyrobené zo 100% bavlny a sú vhodné nielen pre novorodencov, ale i pre staršie deti. Ak chcete ísť na prechádzku, poprípade potrebujete uvariť chutný obed a nechcete svoje dieťatko spustiť z očí, odporúčame vám uviazať si ho do šatky. Dieťatko bude spokojnejšie, pokojnejšie a v noci sa vám nebude budiť. Tieto šatky ale nesušte v sušičke, nebieľte ich a nečistite ich chémiou.

Šatku na nosenie si kupujte už pri narodení vášho bábätka. Oceníte ju najmä v prvých mesiacoch po narodení vášho bábätka. Kontakt s mamičkou je pre dieťatko veľmi dôležitý. Ako bude dieťa rásť, šatka sa bude prispôsobovať. Informujte sa však u výrobcov aký typ a značku šatky si vybrať. Ak ste chceli posilovať a plánovali ste si kúpiť nové lacné činky, nosenie vášho dieťatka vám vynahradí akékoľvek cvičenie.

Majte svojho drobčeka neustále pri sebe a kúpte si tú najkvalitnejšiu šatku na nosenie.

 

 

Váš komentár