Deti Rodina

Šatka pre deti ako ideálny pomocník pre každú mamičku

Keď sa vám narodilo bábätko, váš svet sa razom zmenil. Prioritou číslo jeden bola spokojnosť vášho čerstvo narodeného bábätka a urobili by ste čokoľvek, aby váš drobček bol zdravý, šťastný a spokojný.

Chráňte svoj chrbát

Niekedy ste však popri tých povinnostiach pociťovali neskutočnú únavu a predstavovali ste si, aké by to bolo prespať celú noc. Ako sa hovorí, deti sú živé striebra a musíte byť pri nich neustále v pozore. Zároveň sú to však najkrajšie chvíle, ktoré rýchlo ubehnú a mali by ste si ich užívať plnými dúškami. Najväčších problémom pre mamičky je bolesť chrbtice. Dieťa rastie, je ťažšie a vás čoraz častejšie bolí chrbát. Ak chce mať mamička neustále svoje dieťatko pri sebe, ideálnou voľbou pre mamičku sú farebné šatky na nosenie. Sú pevné a sú vyrobené len z tej najkvalitnejšej látky, ktoré poskytnú vášmu dieťatku pohodlie.

Little Frog

My vám jednoznačne odporúčame konkrétny typ šatiek. Sú to bavlnené šatky Little Frog. Sú vyrobené zo 100% bavlny a sú vhodné nielen pre novorodencov, ale i pre staršie deti. Ak chcete ísť na prechádzku, poprípade potrebujete uvariť chutný obed a nechcete svoje dieťatko spustiť z očí, odporúčame vám uviazať si ho do šatky. Dieťatko bude spokojnejšie, pokojnejšie a v noci sa vám nebude budiť. Tieto šatky ale nesušte v sušičke, nebieľte ich a nečistite ich chémiou.

Šatku na nosenie si kupujte už pri narodení vášho bábätka. Oceníte ju najmä v prvých mesiacoch po narodení vášho bábätka. Kontakt s mamičkou je pre dieťatko veľmi dôležitý. Ako bude dieťa rásť, šatka sa bude prispôsobovať. Informujte sa však u výrobcov aký typ a značku šatky si vybrať. Ak ste chceli posilovať a plánovali ste si kúpiť nové lacné činky, nosenie vášho dieťatka vám vynahradí akékoľvek cvičenie.

Majte svojho drobčeka neustále pri sebe a kúpte si tú najkvalitnejšiu šatku na nosenie.