Deti Rodina

Tipy na nové hračky pre deti

Teplé jarné počasie nás vyháňa do prírody, na záhradku. Čerstvý vzduch a vitamín D je pre náš organizmus, pre náš imunitný systém veľmi dôležitý.

Ak máte deti, pomaly, ale isto začínate viac času s nimi tráviť vonku. Ak by ste chceli kúpiť svojim ratolestiam nejaké nové hračky, máme pre vás zaujímavé tipy na darčeky.

Elektrické štvorkolky 

Máte doma malého chlapca? Potešte ho vlastnou štvorkolkou. Každý malý chlapec túži mať štvorkolku, motorku, alebo malé elektrické auto. Odporúčame vám investovať do kvalitnejších elektrických štvorkoliek, ktoré sú bezporuchové, bezpečné a sú jednoduché na montáž, ale i ovládanie.

Dovoľte vášmu chlapcovi zajazdiť si na takejto štvorkolke, či už na záhrade, alebo na poľnej cestičke, kde sa nebudete musieť vyhýbať autám a vaše dieťa tak bude v bezpečí. Každý malý chlapec sa vyšantí na takejto hračke, tak prečo mu ju nekúpiť?

Bazén 

Leto sa nezadržateľne blíži a pomaly, ale isto sa naň musíme pripravovať. Ak sa chcete schladiť spolu s deťmi na svojej záhrade, kúpte bazén. Deťom odporúčame bezpečné bazény Bestway. Sú kvalitné, trváce a nevadia im ani výkyvy počasia. Môžete vybrať bazény s konštrukciou, nafukovacie bazény, alebo zaujímavé detské bazéniky.

Čo viac dokáže potešiť deti, ako vlastný bazén? Každé dieťa sa potrebuje vyblázniť vo vode. Keď k detskému bazénu značky Bestway kúpite aj nafukovacie hračky do bazéna, o zábavu máte postarané.

Drevené hračky 

Aj vy máte problém vybrať kvalitné hračky, ktoré aj niečo vydržia a nerozpadnú sa? Odporúčame vám zainvestovať do edukatívnych a interatívnych hračiek z dreva. Drevo je materiál, ktorý vydrží, je šetrný k životnému prostrediu a hlavne je nezničiteľný.

Drevené hračky vydržia dlhé roky a ak plánujete neskôr ešte deti, môžete si byť istí, že poslúžia aj im.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor:  FamVeld / Shutterstock.com