Vzťahy

Ako pomôcť kamarátke pri rozchode

Vašej kamarátke sa zrútil svet a potrebuje od vás pomoc, pretože sa práve rozišla so svojím priateľom a je na dne. Rozchod je veľmi bolestivý pre obe strany, ako pre toho kto dostal kopačky, tak ale aj pre toho, kto ich dáva, pretože vie, že týmto skutkom niekomu ublížil a tiež premýšľa, ako to urobiť čo najlepšie, aby to druhú stranu až tak nebolelo .

Avšak najlepší možný spôsob asi neexistuje, pretože tak, či tak, to jednoducho bude bolieť. Ak sa v tejto situácie vyskytla vaša kamarátka, tak je treba ju nejakým vhodným spôsobom pomôcť. Určite sa vám bude chcieť vypovedať, tak jej vypočujte, ale nenechajte jej na túto tému hovoriť stále dookola.

Musíte jej zabaviť, aby na to zabudla. Viete o nejakom single mužovi z vášho okolia? Zoznámte ich a nechajte ich nech sú aspoň spoločnými kamarátmi. Vaša kamarátka sa bude cítiť lepšie, ak u nej bude muž aj keď len ako kamarát. Vezmite ju do spoločnosti a spoločne si užívajte voľné chvíle, kedy sa môžete, alebo aspoň ona sa môže slobodne a voľne baviť.

Ak má deti, ponúknite jej občasné stráženie, aby si mohla taktiež sama niekam zájsť. Vymyslite nejaký bláznivý plán, aby ste si ho dokonale užili a zabudli na kamarátky trápenie. Určite viete, čo má rada, tak jej vezmite niekam, kde sa bude baviť, kde sa jej bude páčiť a bude na to rada spomínať.

Samozrejme si vám kamarátka občas posťažuje, že jej je smutno, ale nenechajte jej, aby k tomu dochádzalo príliš často, skôr sa jej myšlienky snažte nasmerovať úplne iným smerom. Jej trápenie nebude trvať dlho, pokiaľ jej ukážete, ako krásny môže byť aj život bez muža. Čo je skutočne pravda, aj bez mužov sa dokáže žiť pekne a môžete si bez neho užívať života a zábavy.