Vzťahy

Kedy si môžete povedať, že váš partner je ten pravý?

Každá žena chce mať pri svojom boku muža, ktorý bude pri nej stáť v dobrom aj v zlom. Mnohé ženy ale aj napriek snahe nájsť si dobrého muža, s ktorým by si rozumeli, nemajú to šťastie a sú single. Vždy je ale lepšie byť single ako byť vo vzťahu, v ktorom nie ste šťastná.

Kedy si ale môžete povedať, že váš partner je ten pravý?

Môžete sa mu kedykoľvek zdôveriť 

Ten pravý muž je tu vždy pre vás. Keď vás bude niečo trápiť, môžete sa mu kedykoľvek zdôveriť a vypočuje vás. V každom manželstve platí byť spolu v dobrom aj zlom a ak toto pociťujete už počas randenia, je jasné, že práve tento muž je ten pravý pre vás.

Každá žena túži po harmonickom vzťahu. Netreba zabúdať na to, že partner, životný partner, je ten, ktorý by nám mal byť najbližší dôverník. Ak vás muž nie je ochotný počúvať, keď sa mu chcete zdôveriť, je pravdepodobné, že sa to bude opakovať. Viete si predstaviť žiť s mužom, ktorému sa ani nemôžete zdôveriť a pred ktorým musíte zatajovať svoje skutočné JA, svoje pocity?

To, že vám pravidelne nedáva kvety a to, že ho nenapadne, aby využil donášku kvetov, neznamená, že nie je ten pravý.

Neponižuje vás, nezhadzuje vás pre známymi

Kedy si môžete povedať, že váš partner je ten pravý? Môžete si to povedať vtedy, keď vás nebude ponižovať a nebude vás zhadzovať pred známymi. Muž, ktorý ženu ponižuje, uráža ju nevhodnými slovami a berie ju ako menejcennú, nie je ten pravý. Mnohé ženy žijú v takýchto nešťastných vzťahoch a to, ako zle sa k nim partner chová, si uvedomia až neskoro.

Ak vás partner nezhadzuje pred známymi a hovorí o vás ako o svojej láske, môžete si povedať, že je to ten pravý.

Je gentleman 

Nie je zrovna nutné, aby vám dával vždy dole bundu a otváral vám dvere. Je ale ochotný pre vás  spraviť všetko, aby ste sa cítili v pohode. Občas vám domov donesie trváce kvetinové boxy, luxusnú čokoládu, alebo vám pomôže s domácimi prácami, bez toho, aby ste ho o to požiadali.

Muži – gentlemani sú vhodnými partnermi na celý život a je viac než isté, že budú aj dobrými otcami.

 

Zdroj obrázka:

Autor:  Petrenko Andriy / Shutterstock.com