Vzťahy

Chcete získať neverníka späť? Ako na to?

Prišla ste partnerovi na neveru a chcela by ste aj napriek tomu vzťah zachrániť? Niekto po tom veľmi túži, niekto naopak hodí flintu do žita a ide ďalej. Ak patríte do tej prvej skupiny, potom pre vás máme typy na to, ako si neverníka omotať okolo prsta a nechať ho vám takzvane zobať z ruky. Zistite, čo mu doma chýba a prečo to hľadá inde.

Jeho nevera má určite svoj dôvod a preto je nutné zistiť kde a podľa toho konať. Zrejme ste si vedomá toho, že mu nedávate v sexe všetko, alebo že partnera často odmietate, skúste to preto napraviť. Zaplaťte si pobyt na víkend a venujte ho partnerovi s tým, že si chcete vyraziť a niečo si užiť. Na tomto pobyte potom zo seba dajte maximum a správajte sa, ako by ste sa práve zamilovala.
O vašom tušenie, že má milenku nič nehovorte. Naopak aj po návrate sa správajte, ako čerstvo zamilovaná a splňte partnerovi to, čo mu na očiach vidíte. Muži sú ješitní a pokiaľ mu začnete lichotiť, uvidíte, že sa mu to bude veľmi páčiť. Chváľte ho nielen za to, čo urobil, ale aj za to, ako vyzerá a že mu to pristane. Kritiku v túto chvíľu vôbec nevyťahujte. So sexom začínajte aj vy a nečakajte, až si o neho opäť povie. Dosť možno jeho milenka s týmto problémy nemá a preto tu tiež je. Vaším cieľom je tromfnúť jej v posteli a tak vymyslite niečo zaujímavé, o čom budete vedieť, že ho dostanete. Uvidíte, ako rýchlo na milenku zabudne.

Ak máte malé deti, tak nedávajte všetku silu a čas len im, ale vždy myslite aj na vášho muža. Snažte sa hádky nevyvolávať, ale naopak prechádzať. Nikto sa nechce vracať niekam, kde je dusno a nie je to tam pre neho príjemné. Musíte byť lepší, než je milenka a aby ste jej naozaj bola, tak by ste si mali zistiť, v čom je lepšia a aké sú jej kladné vlastnosti. Potom sa vám s ňou bude bojovať ďaleko ľahšie. Zistite, kto vám partnera berie, a vyrazte do boja.