Vzťahy

Muži kvôli Vianociam upadajú do depresií

Nejeden muž rieši, aké vianočné darčeky kúpi a veľa z nich si vôbec nevie rady, ako to vyriešiť. Upadajú do depresií a to nielen kvôli vymýšľanie darčekov. Vymyslieť ten pravý darček je jedna vec. Po prvé sú bez nápadu a vôbec nevie. Napadajú je väčšinou darčeky, ktoré už ale raz darovali a ďalej si nevedia rady. Ako to teda vymyslieť? Hľadajú rôzne inšpirácie, vypytujú sa a nenápadne zisťujú, niekedy teda aj veľmi nápadne, čo by od nich partnerka chcela. Keď sú úplne bezradní, tak vezmú peniaze a darujú práve finančný obnos, za ktorý si potom partnerka pôjde sama niečo kúpiť.

Zdroj: Kapa65 / Pixabay

Po druhé majú potom depresie z preplnených obchodov, z toho ako nevedia kam ísť, ako je všade hrozne veľa ľudí a oni sú úplne zúfalí a nevedia, čo by. Väčšinou potom nakúpi prvá vec, ktorá je buchne do nosa a viac radšej nerieši. Ďalšou možnosťou, ako sa vyhnúť depresiám je, že si sadnú k počítaču a objednajú darček cez internet. Toto vidí ako úplne to najjednoduchšie riešenie, ktoré majú rýchlo z krku. Ako ale vybrať to pravé, tak to muža privádza do depresií aj pri počítači. Je to pre nich obrovský oriešok a najradšej by to celé mali už z krku a mali pokoj. Veľa z nich celé Vianoce preklína a jediné pozitívum čo na nich vidia je dobré jedlo a cukrovinky.

Ak už konečne majú vyriešený darček, tak stojí pred rozhodnutím, ako ho zabalí, alebo čo s ním, aby vyzeral pekne a lákavo ešte pred tým, než ho partnerka rozbalí. Zabaliť darček sám si väčšina mužov netrúfne a tak nezostáva, než niekoho poprosiť, alebo si darček nechať zabaliť v obchode, alebo kúpiť papierovú tašku, ktorá má na sebe vianočné motív a do toho darček vložiť. Teraz už len dúfať, že obdarovaná bude s výberom spokojná a že sa neurazí, alebo darček nebude chcieť meniť za iný. Nervy z muža spadnú až druhý deň po Vianociach, keď už je všetko za ním.