Vzťahy

Čo muži robia po rozchode

Ženy a muži prežívajú rozchody rozdielne. Zatiaľ, čo ženy sa väčšinou snaží urobiť niečo inak, vyhľadávajú zmenu u kaderníka, kozmetičky, mení si svoj šatník, tak muži takéto situácie riešia po svojom. Prvé čo urobia, že obvoláte svojich kamarátov a zvolajú nejakú akciu.

Muži vo väčšine prípadov rieši rozchod alkoholom, búrlivými akciami, balením dievčat a snaží sa dostať nejakú z nich do svojej postele, u ktorých si dokážu, že na to majú a sú dobrí. Mužom viac než o vzťah, ide predovšetkým o sexuálne uspokojenie.

Naopak ženy potrebujú vzťah, kedy sexuálne uspokojenie berú ako čerešničku na torte ich vzťahu. Pokiaľ ide o muža, tak tí sa schyľujú v prípade, že sa rozišli na to, že sa snaží zbaliť rýchlo náhradu a je jedno, či len na noc, alebo na dlhšiu dobu.

Obe pohlavia nesú rozchod ťažko, aj keď u mužov sa môže javiť, že je to až tak nebolí. Dôvod je ten, že sú silnejšie a chlapi predsa neplačú. Dievčatá a ženy dokážu probrečet dni i noci, muži hľadajú potešenie inde.

Svoju bolesť sa potom snaží zalepiť rôznymi spôsobmi, väčšinou práve alkoholom, žúry, snaží sa veľa flirtovať, ženám skladajú poklony, balia ich a dávajú tým jasne najavo, že by niekoho k sebe chceli. Nie všetci sú však rovnakí. Niektorí muži upadnú do depresie, niektorí rieši rozchod v pokoji a robia, že sa vlastne nič nedeje, ale že keď do ich života príde nová žena, budú samozrejme radi.

Rozchod je individuálna a tiež záleží na tom, kto vzťah ukončil, kto je ten zranený a ako bol vzťah harmonický. Ak to dlhší čas neklapalo, je možné, že sa po rozchode uľaví oboma a každý si pôjde svojou cestou. Horšie je to vtedy a to býva vo väčšine prípadov, keď zo vzťahu odchádza milovaný človek a my si to bez neho nevieme predstaviť, a teda nevieme a netušíme, kam svoj život smerovať ďalej.