Voľný čas

Potešte svojich blízkych originálnymi darčekmi

Nájsť pekný darček pre svojich milovaných nie je pre niekoho ťažké. Kým niekto ho nájde „na prvý šup“, iný ho zase musí hľadať, kým nájde ten najvhodnejší.

Darčeky, ktoré ale sami vyrobíme, sú najcennejšie. Potešte preto svojich blízkych originálnymi darčekmi.

Tričká s vlastnou potlačou 

Ak chcete vyrobiť naozaj originálny darček, skúste vyrobiť tričká s vlastnou potlačou. Buď môžete použiť tlačiareň na tričká, alebo môžete skúsiť farby na textil. Obe možnosti sú dobré a vďaka nim vytvoríte pre svojich milovaných naozaj dobrý darček, ktorý navyše nebudú čakať.

Ako potlač môžete použiť kresbu detí, rodinné fotografie, či vtipný nápis. Je len na vás, čo zvolíte. Záleží samozrejme aj od osoby, ktorej plánujete darček v podobe trička s potlačou podarovať.

Hrnčeky s vlastnou potlačou

Okrem tričiek s potlačou odporúčame spraviť aj hrnčeky. Potrebovať však budete špeciálny termolis na potlač hrnčekov. Vďaka nemu prenesiete akýkoľvek obrázok, či nápis na hrnček. Opäť môžete použiť rodinnú fotku (takéto hrnčeky podarujte starým rodičom), alebo vtipné nápisy (tie môžete podarovať partnerovi, partnerke, kamarátom, či dospelým súrodencom).

Hrnčeky s vlastnou potlačou sú originálnym darčekom, ktorý navyše môžete darovať pri akejkoľvek príležitosti.

Fotokniha

Fotky teraz väčšinou nechávame v mobiloch. Aby sme však svojich príbuzných potešili, môžeme im podarovať fotoknihu. Sami si vyberiete fotky, ktoré chcete, aby vo fotoknihe boli a pomocou počítačového programu si sami vytvoríte fotoknihu. Keď už bude hotová, následne si ju budete môcť dať vyrobiť.

Ak chcete potešiť originálnymi darčekmi, odporúčame práve tieto darčeky. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a zároveň sú niečo netradičné, čo obdarovaní určite nebudú čakať a o to viac budú príjemne prekvapení, keď im podarujete práve takýto darček.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: Valeria Aksakova  / Shutterstock.com