Nezařazené

Tipy na dokonalé vianočné darčeky

Pomaly, ale isto dokupujete posledné vianočné darčeky? Ak neviete, čo ešte kúpiť svojim milovaným, poradíme vám pár zaujímavých tipov na dokonalé vianočné darčeky.

Hracie šperkovnice pre malé dámy 

Máte malé dcérky a tipy na vianočné darčeky ste už vyčerpali? Skúste malej parádnici kúpiť peknú hraciu šperkovnicu. Hracie šperkovnice sú skvelými úložnými priestormi na šperky malých dievčat. Drevené hracie šperkovnice v ružovej farbe zaručene rozžiaria očká malej slečny. Aby ste nekupovali len samotnú šperkovnicu, kúpte dcérke aj pekný detský náhrdelník.

Kazeta na hodinky

Má váš partner viacero náramkových hodiniek a nemá ich kde ukladať? Kúpte mu pod vianočný stromček novú kazetu na hodinky. Pekná je predovšetkým kožená kazeta na hodinky. Je luxusná, pevná a dostatočne chráni luxusné značkové hodinky.

Spodné prádlo 

Spodného prádla nikdy nie je dosť. Ak váš partner nemá súce boxerky, či trenírky, kúpte mu nové. Odporúčame značkové balenie nových boxeriek, či trenírok. Sú kvalitné šité, takže ich životnosť bude niekoľkonásobne väčšia ako tých, čo sú bežne dostupné aj v známych obchodných reťazcoch.

Zážitky 

Materiálne darčeky niekedy nie sú to, čo príbuzných poteší. Skúste svojim milovaným dať pod vianočný stromček zážitky. Kúpte permanentky do fitness centra, zabezpečte vstupenky na koncert, či športový zápas, alebo zajednajte wellness pobyt, alebo darujte voucher.

Okrem týchto darčekov odporúčame kuchynské pomôcky, nové oblečenie (to však kupujte len tým, o ktorých viete, akú veľkosť nosia a aký štýl oblečenia majú radi), ale aj vlastnoručne vyrobené darčeky. V posledných rokoch sú hand made darčeky veľmi obľúbené. Nie je nič krajšieho, ako keď dostaneme darček od milovaných, ktorí darček vyrobili vlastnoručne. Jedná sa predovšetkým o darčeky pre rodičov, ktoré vyrábali ich vlastné deti.