Nezařazené

Unavení z dlhej cesty? Vyskúšajte Kofex!

Máte akčné a zábavné leto a začínate pomaly pociťovať únavu? Kým spánok je najlepším liekom na únavu, niekedy potrebujeme rýchle nabudenie bez spánku. A práve nato je tu prípravok Kofex!kofex-t

Leto mnohí považujú za najlepšiu časť celého roka a niet sa čomu čudovať. Všetky tie dovolenky, výlety, párty, zábavy s kamarátmi a iné zážitky sú doslova synonymom leta a tým, čo ho robí tak skvelým. Celú letnú zábavu a zážitky však často obmedzuje jav, ktorý je typický pre všetky živé bytosti – únava. Na nej, samozrejme, nie je nič zlé, práve naopak.

Keby sme únavu nepociťovali, málokto by si sám od seba spomenul, že by mal svojmu telu dať nejaký ten odpočinok. Všetci by sme žili a zabávali sa 24 hodín denne a po krátkom čase by boli naše telá kompletne zničené. Únava sa však často objaví s situáciách, keď spánok jednoducho nepripadá do úvahy. Vtedy potrebujeme nejaké rýchle nabudenie, vďaka ktorému budeme môcť opäť robiť všetko bez pocitu únavy. Každý má na prekonanie únavy a nabudenie iný recept, my vám však predstavíme jeden z najúčinnejších – Kofex!

Káva v tabletke?

Káva je najznámejší a celosvetovo najpoužívanejší „životabudič“, avšak aj trochu nepraktický. Predstavte si, že cestujete autom na dovolenku, potrebujete zostať pri živote, ale nemôžete každú hodinu stáť na inej pumpe, aby ste si dali kávu. Práve preto sú tu doplnky stravy, ktoré obsahujú to, vďaka čomu je káva taká účinná – kofeín.

Prípravok Kofex obsahuje 50mg kofeínu, čo je dávka, ktorá vás rozhodne nabudí. Nemusíte kvôli tomu piť niekoľko káv, dáte si jednu tabletku a je to. Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, čím odďaľuje únavu a zlepšuje koncentráciu. Je tak vhodný na chvíle, keď potrebujete podať psychický alebo fyzický výkon a mať plnú schopnosť sústrediť sa. Mimochodom, užívanie prípravku Kofex je úplne bezpečné, keďže nie je návykový. Zakúpiť ho môžete v e-shope Greenlike.sk. Nečakajte a nabuďte sa aj vy!

 

11643-sk-banner-biosil-plus970x210-new (1)