Voľný čas

Aj mamy si zaslúžia poriadny relax

Je pochopiteľné, že malé deti sú viac naviazané na svoje mamy ako na otcov. To však znamená, že po narodení vášho dieťaťa sa musíte pripraviť na dlhé obdobie, kedy vás bude všade sprevádzať a prakticky sa od neho nepohnete.

Vydrží už vaše dieťa aj samé s tatom?

Minimálne to platí počas kojenia. Vtedy skrátka musí byť mama nablízku vždy, keď si drobec vypýta papať. Keď však príde obdobie, kedy už dieťa nebude tak silno naviazané na mamu, môže si aj mama dopriať zaslúžený relax. Veď otecko to doma zvládne.

Nemusíte pritom ísť niekde na dlhú dobu, relaxačné wellness pobyty v Piešťanoch sú už od dvoch nocí. A to vaša rodina určite zvládne aj bez vás. Vy tak môžete zobrať svoju kamarátku, ideálne tiež mamu, ktorá si rovnako ako vy už poriadne nepamätá, čo je to wellness a dopriať si zaslúžený relax a regeneráciu.

Doprajte si relax presne podľa vašich predstáv 

Ubytovanie v modernom hoteli v Piešťanoch len znásobí skvelý pocit z uvoľňujúcich a regeneračných procedúr. Po skvelej klasickej masáži, parafango zábale, či oxygenoterapii tak môžete v oddychu pokračovať na izbe.

Čakať na vás bude vždy plný minibar, trezor pre uloženie svojich cenností počas vašej neprítomnosti, pohodlný župan a papuče pre chvíle relaxu na izbe a balkón, na ktorom si vychutnáte výhľad na okolie. V prípade pobytu počas horúcich dní si môžete rezervovať izbu s klimatizáciou, aby ste sa nepotila okrem saunového sveta aj na izbe.

Ak však polihovanie na izbe nie je nič pre vás, môžete využiť voľný vstup do bazéna alebo hotelového fitka, kde si môžete naložiť ťažké váhy a dať si poriadne „do tela“. V cene pobytu máte aj dva jednohodinové vstupy do spomínaného saunového sveta. A ak chcete svoje zážitky rovno zdieľať s vašou rodinou doma alebo aj s celým svetom, vďaka WiFi v celom hoteli to nebude žiadny problém.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: NDAB Creativity / Shutterstock.com