Móda

Aj tehotná žena môže byť štýlová

Väčšina tehotných žien sú nespokojné s módou, ktorú majú k dispozícii. Legíny s ochranným pásom na brušku sú síce pohodlné, ale v lete je v nich poriadne horúco. Navyše aj bruško chce trochu voľnosti, tak čo tak vyskúšať šaty?

Jediné, čo sa má schovávať, je bruško

Mnoho žien sa v tehotenstve cíti ako veľryby, a tak si nerady na seba obliekajú upnuté a sexy kúsky. Pravdou je, že krátke tričko, z ktorého vy tehotenské bruško vykrádalo, nie je úplne vhodné, vždy je lepšie si bruško schovať a tým aj chrániť. Avšak to naznamená, že žena nesmie ukázať vôbec nič. Naopak aj tehotná žena môže byť sexy a tak sa nebojte ukázať svoje krásne dlhé nohy a vezmite si šaty.

Sloboda a krása, čo viac si priať

Šaty potvrdzujú ženskosť a navyše sú krásne voľné, takže sa žena cíti úplne slobodne, čo je veľmi príjemný pocit, najmä keď máte po celý deň na brušku tehotenský ochranný pás. Pravdou je, že šiat pre tehotné ženy nie je tak veľká škála, avšak aj tu možno nájsť osobité a vkusné kúsky. Navyše je ich viac variantov, aby si každá žena mohla nájsť svoj štýl. Ak chcete byť elegantná a jemná, tak si kúpte šaty s kvetinovými potlačami, naopak v prípade, že máte radšej športový štýl, môžete si zakúpiť rifľové šaty a podobne.

Príjemné, ale jednoročné

Väčšina tehotenských šiat sú z veľmi jemnej bavlny, ktorá je na tele naozaj príjemná. Ale na druhú stranu je to pomerne jemný materiál, ktorý vám toľko nevydrží, a tak sa nečudujte, že sú urobené len po dobu jedného tehotenstva. Takže až budete čakať druhé bábätko, budete si musieť zaobstarať nový voľný kúsok. Avšak ak budete chcieť moderné, tak vám aj tak nič iné nezostáva, pretože móda sa neustále mení.

Pohodlne v teniskách

Mnoho žien sa v tehotenstve sa bojí odhaliť svoje krásne nohy, pretože im opúchajú členky. Avšak to nie je žiadny problém. Namiesto elegantných spoločenských šiat si vezmete športovú šatôčky, u ktorých nikde nie je určené, že k nim musíte mať lodičky. A tak si tehotná žena môže k šatám vziať tenisky, čím schová opuchnuté členky a pritom zostane štýlová a sexi. Napríklad riflové šaty s bielymi teniskami, doplnené slnečnými okuliarmi a ste krásavice, za ktorú sa otočí nejeden muž.

Moje bundy sú už malé

Problém nastane, aj keď budete zháňať niečo hore na šaty, nejakú bundu či kabátik alebo bolerko, pretože cez tehotenské bruško už bundu zo svojho klasického šatníka asi nezapnete. Na letné šatôčky pokojne môžete dať riflovú bundu a vzhľadom na to, že je vonku už teplo, tak ju zapínať nemusíte a pritom to bude vyzerať dobre. Avšak či začne pršať je dobré mať aj nejakú bundu, ktorú dopnite. Tú môžete zakúpiť v obchode s tehotenskou módou alebo si kúpte pláštenku.

 

Šaty sú symbolom ženskosti. A tehotná žena neprestáva byť ženou, tak prečo by si nemohla dovoliť vkusné šatičky?