Móda

Aké doplnky vyberať ku konkrétnym outfitom?

louis-vuitton-2628969_640

 

My ženy sa chceme páčiť. Niekedy si pomôžeme kvalitnejšou kozmetikou, niekedy zase vhodnými módnymi doplnkami. Aké doplnky by sme si ale mali vyberať ku konkrétnym outfitom?

K jednofarebným minimalistickým veciam výrazné šperky

Minimalizmus nie je v kurze len v interiérovom dizajne, ale obľúbili si ho aj viacerí módni návrhári. Vo viacerých známych obchodných domoch nájdete minimalistické kúsky vhodné pre mladé ročníky, ale aj pre ženy v stredných rokoch.

Ak preferujete minimalizmus, k jednofarebným minimalistickým outfitom odporúčame kupovať výraznejšie šperky. Vyskúšajte moderné náhrdelníky Tommy Hilfiger, ktoré vás dostanú vďaka svojim prepracovaným detailom, kvalite a bezpochyby aj značke. Za touto značkou sa skrýva kvalitný proces výroby.

Čo vám ale jednoznačne odporúčame je vrstvenie náramkov. Skúste nakombinovať viacero podobných náramkov a uvidíte, že výsledný efekt vás prekvapí.

Čo sa týka náušníc, odporúčame výrazné visiace náušnice. Krásne vyniknú, ak vlasy mávate zopnuté.

Hodinky? Tie sa hodia ku všetkému

Ak ale milujete výrazné vzory a nápisy, odporúčame skôr minimalistické šperky. Jediné, čo môžete nosiť kedykoľvek, sú hodinky. Odporúčame ale investovať do kvalitnejších hodiniek a nie do tých, ktoré kúpite v obchode s bižutériou.

Skvelou značkou hodiniek je značka Festina. Predávajú kvalitné hodinky Festina pre ženy, ktoré majú moderný dizajn, kvalitný pevný remienok a výrazný ciferník.

Vybrať si budete môcť z viacerých rozmerov ciferníkov a prispôsobiť si budete môcť aj farebné prevedenie remienku.

Vždy sa držte pravidla, že radšej investovať do kvality ako kvantity. Pri výbere šperkov odporúčame vyberať zdravotne nezávadné šperky od svetových výrobcov, u ktorých máte istotu, že vám vydržia niekoľko rokov.