Móda

Aké doplnky vyberať ku konkrétnym outfitom?

 

My ženy sa chceme páčiť. Niekedy si pomôžeme kvalitnejšou kozmetikou, niekedy zase vhodnými módnymi doplnkami. Aké doplnky by sme si ale mali vyberať ku konkrétnym outfitom?

K jednofarebným minimalistickým veciam výrazné šperky

Minimalizmus nie je v kurze len v interiérovom dizajne, ale obľúbili si ho aj viacerí módni návrhári. Vo viacerých známych obchodných domoch nájdete minimalistické kúsky vhodné pre mladé ročníky, ale aj pre ženy v stredných rokoch.

Ak preferujete minimalizmus, k jednofarebným minimalistickým outfitom odporúčame kupovať výraznejšie šperky. Vyskúšajte moderné náhrdelníky Tommy Hilfiger, ktoré vás dostanú vďaka svojim prepracovaným detailom, kvalite a bezpochyby aj značke. Za touto značkou sa skrýva kvalitný proces výroby.

Čo vám ale jednoznačne odporúčame je vrstvenie náramkov. Skúste nakombinovať viacero podobných náramkov a uvidíte, že výsledný efekt vás prekvapí.

Čo sa týka náušníc, odporúčame výrazné visiace náušnice. Krásne vyniknú, ak vlasy mávate zopnuté.

Hodinky? Tie sa hodia ku všetkému

Ak ale milujete výrazné vzory a nápisy, odporúčame skôr minimalistické šperky. Jediné, čo môžete nosiť kedykoľvek, sú hodinky. Odporúčame ale investovať do kvalitnejších hodiniek a nie do tých, ktoré kúpite v obchode s bižutériou.

Skvelou značkou hodiniek je značka Festina. Predávajú kvalitné hodinky Festina pre ženy, ktoré majú moderný dizajn, kvalitný pevný remienok a výrazný ciferník.

Vybrať si budete môcť z viacerých rozmerov ciferníkov a prispôsobiť si budete môcť aj farebné prevedenie remienku.

Vždy sa držte pravidla, že radšej investovať do kvality ako kvantity. Pri výbere šperkov odporúčame vyberať zdravotne nezávadné šperky od svetových výrobcov, u ktorých máte istotu, že vám vydržia niekoľko rokov.