Vzťahy

Aké túžby majú v posteli muži

Ako muži, tak ženy, majú v posteli túžby a predstavy. Muži ich majú trochu bujařejší, ako ženy. Niekedy je ani nemôžu vysloviť, aby svoju ženu nenaštval.

By: Hot Gossip Italia

Tak napríklad mužská predstava o tom, ako má v posteli svoju manželku a všetky jej kamarátky, je tá, ktorú by svojej partnerke nikdy nemohol oznámiť. Inak by totiž bol oheň na streche. Bohužiaľ aj takéto predstavy muži majú. Ich snom je nemať v posteli žiadnu hanblivky, ale poriadnu dračicu, ktorá to vie rozbehnúť. Aj keď sa im ženy páči a má im čo ponúknuť, môžu nastať komplikácie práve vtedy, keď zistí, že je žena hanblivá a v posteli sa nedokáže odviazať.

Samozrejme tiež každý muž zatúžil mať v posteli niekedy dve ženy naraz. To je sen asi každého z nich a každý by si isto iste želal tento sen premeniť na skutočnosť. Nie všetkým sa to ale podarí.

Muži tiež majú radi adrenalín a nové veci. Radi skúša a experimentujú, a to ich vedie k tomu, že môžu objavovať nové a nové veci. Niektorí túžia po blondínke, iní po Asiatce, niekto by rád aspoň raz za život černošku s kyprými tvarmi. Často sú fantázie o tom, ako žena má vyzerať rôzne a väčšinou snívame o tom, čo je pre nás nedosiahnuteľné a je jedno, sme – ak muž, či žena.

Muži majú túžby viac premyslené, pretože aj v samotnom sexe sú potom akčnejší väčšinou práve oni. Muži navyše myslia na sex oveľa častejšie, ako ženy a odráža sa to potom aj v ich fantáziách. Páni tvorstva by najradšej sex kdekoľvek. Celkom nerieši, kto by ich mohol vidieť a čo by to obnášalo, naopak ale ženy tieto veci riešia a to veľa. Ženy si radšej užijú pokojný sex, na rozdiel od mužskej časti populácie, ktorá je ochotná ísť takmer do všetkého a nemá s tým vôbec žiadny problém. Je jasné, že potreby a túžby v sexe sú individuálne, ale zároveň je jasné, čo chcú viac muži a po čom túžime my ženy.