Vzťahy

Ako dlho sa dá utajiť nevera

Nevera môže stretnúť aj ten najkrajší a na prvý pohľad nejrůžovější vzťah. Je to vec, o ktorej nemôžeme 100% nikdy povedať, že by sa nám nemohla stať a to či už sme sami neverní, alebo nás partner s niekým podvedie.

Určite by sme nemali nad neverou mávať rukou, ale mali by sme jej riešiť, ak na nej prídeme. Ak sme tými nevernými my sami, potom by sme ale mali byť veľmi opatrní v prípade, že svojho partnera podvádzame.

Je hneď niekoľko spôsobov, ako sa nevera dá odhaliť. V prvom rade je to telefón. Ak si nezaheslujeme telefón, tak by sme mali pravidelne mazať SMS správy, ale aj hovory. Ako dlho sa dá nevera tajiť? Kým na nás niečo nepraskne. Rozhodne by sme si mali dávať pozor na to, aby sme utajili všetko, čo je nutné.

Ak teda máte Facebook, tak pravidelne mažte všetko, čo nechcete, aby váš partner videl. Uistite sa, že keď odchádzate od PC, ste zo svojho účtu odhlásení a rozhodne si dajte pozor na to, keď vás partner z nenazdania odstrčí od PC a sám sa na niečo pôjde pozrieť. V tú chvíľu sa totiž nestihnete odhlásiť a možno, že tým ste aj v pasci. To isté tiež platí aj o mailu a všetkým, kde ste v kontakte s milencom.

Nevera sa dá tajiť pokojne aj celý život, ale musíte byť naozaj veľmi opatrní. Nesmiete byť rozhodne videní so svojim milencom a to nikde. Musíte mať neustále pripravené odpovede na to, čo ste práve robili a kde ste boli. Nesmiete sa zadrhnout a ani chvíľu zneistiť, keď sa vás partner opýta. Ak máte telefón zamknutý, ešte to nič neznamená.

Pozor na podrobný telefónny výpis, ktorý vám môže chodiť domov, pretože z neho možno tiež veľmi veľa vyčítať. Ak si chcete písať inkognito, využite k tomu Vıber, alebo WhatsApp. To sa do výpisu neeviduje. Niekto neveru dokáže tajiť dlhé roky, niekto sa proflákne okamžite. Veľmi totiž záleží na tom, ako veľmi vás partner podoziera a ako ste sami opatrní.