Móda

Ako sa spolu s partnerom zladiť na spoločenskú udalosť?

Ak ste sa niekedy zúčastňovala nejakej spoločenskej udalosti single a nebránila ste sa predstave, že tam „ulovíte“ svojho vyvoleného, určite ste tomu podriaďovala aj výber šiat. Veď prvý dojem je veľmi dôležitý.

Nemusí sa ladiť len partner podľa vás

Keď sa však chystáte na významnú spoločenskú udalosť ako zadaná, zrejme vás bude najviac zaujímať to, ako budete spolu s partnerom ladiť. To sa dá dosiahnuť rôznymi spôsobmi. Väčšinou sa muž prispôsobuje spoločenským šatám ženy, ale dá sa to aj naopak.

Môžete si na základe farby partnerovho obleku vybrať farbu šiat. Tak zladíte dva najväčšie kúsky vašich outfitov. Nevýhodou je, že v závislosti od farby partnerovho obleku tak budete zrejme obmedzená na odtiene modrej, šedej, či čiernej. Iné farby oblekov sú predsa len už väčšou extravaganciou, ktorú si vyberie len málokto. A nemusí sa ani vždy hodiť na danú udalosť.

Najviac sa môžete vyhrať s rôznymi doplnkami

Ako sme však už spomenuli, oveľa častejšie sa muž prispôsobuje žene. A keďže zrejme žiadny muž nebude mať doma výber pánskych sák v rôznych farbách, väčšinou sa toto zladenie dosahuje pomocou rôznych doplnkov.

V súčasnosti sú u mužov populárne motýliky namiesto kravát. Vidno to aj na obrovskom výbere motýlikov v predajniach, či na internete. To znamená, že celkom určite sa nájde taký, ktorý by ladil práve s vašimi šatami. Prípadne ak si nechávate šaty ušiť, myslite na motýlika už vtedy a nechajte si z rovnakej látky ušiť aj tento pánsky doplnok.

Ak je váš partner predsa len „klasik“ a radšej siahne po kravate, vyššie uvedené platí aj pre ne. Doplniť kravatu aj motýlik môže váš partner rovnakou vreckovkou v náprsnom vrecku saka. Prípadne môžu tieto pánske doplnky ladiť s vašou kabelkou. Alebo ak je to možné, môžete sa pokúsiť zladiť aj farbu vašej obuvi.

Zdroj obrázka:

Autor: Roman Samborskyi / Shutterstock.com