Voľný čas

Ako sa zabaviť sama doma

Je vám smutno, pretože ste zostala sama doma a neviete čo s časom? Zabudnite na nudu a začnite si užívať samotu. Je toľko vecí, ktoré môžete robiť.

Pustite si svieľa film

Máte rada romantické filmy a tiež u nich uroníte slzu? Je vám trápne plakať doma pred partnerom? Potom využite voľný čas na to, aby ste sa pozrela na nejaký taký film, ktorý vás stopercentne rozplače a pokojne si doma pobrečte tak dlho, ako len budete sama chcieť. Nemusíte sa pred nikým hanbiť. Čo ďalej môžete robiť, ak ste sama doma? Samozrejme upratať, vyradiť staré veci, ktoré už nenosíte, urobiť si vo veciach poriadok.

Majte sa rada

Urobte niečo pre seba. Ak túžite po tom, mať krásnu pleť, pokojne si naneste na tvár pleťovú masku, ak ste sama doma, nemusíte sa vôbec báť toho, že svoju drahú polovičku budete desiť. Nikto vás neuvidia a tak s maskou relaxujte na gauči a pokojne aj u toho romantického filmu, na ktorý ste sa tak tešila a chcete si ho užiť osamote.

Okrem pleti, môžete urobiť aj niečo pre svoju postavu a tak si máte možnosť nerušene zacvičiť, alebo napríklad aj zatancovať. Vôbec sa nemusíte ostýchať stúpnuť si pred zrkadlo, pustiť si hudbu a vyskúšať si nejaké tanečné kreácie.

Vyvetrajte skrine!

Ďalšou vecou čo môžete urobiť, keď ste sama doma je, skúšať si rôzne modelmi a outfity, ktoré máte v skrini, rôzne ich kombinovať a prezerať sa v nich tak dlho, ako len budete chcieť. Tiež si môžete skúšať nové účesy a všetko, čo by sa s vašimi vlasmi dalo urobiť. Zabavte sa tak, ako sa nemôžete zabaviť, ak je doma partner. Proste si tú samotu užite.

Zavolajte kamarátke, ktorú ste dlho nevidela a povykládejte si s ňou o všetkom, čo máte na srdci, nikto vás nebude počúvať a povedať si teda môžete skutočne všetko. Uvidíte, že vám čas, ktorý ste doma sama, veľmi rýchlo utečie. Možno, že sa aj naučíte byť doma sama rada a ten čas, ktorý sa vám normálne zdá dlhý, vám za čas bude pripadať krátky, pretože sa naučíte baviť sa sama.