Vzťahy

Ako spoznáte neveru u svojho partnera?

Tak o tom by som mohla rozprávať sama, ale vezmime to všeobecne. Niekto je pri nevere obozretnejší, niekto si nedáva pozor vôbec a je tak veľmi ľahké ho odhaliť. Pokiaľ muž ucíti, že si môže dovoliť čokoľvek a vy to prejdete a odpustíte mu to, tak vedzte, že toho okamžite využije.
Ste na svojom mužovi závislá napríklad finančne? Potom si váš partner bude istý tým, že vás pokojne môže podviesť, ale vy od neho neodídete, pretože si nebudete chcieť pohoršiť. Funguje to u vás tak, že váš partner chce častejšie sex ako vy? To je ďalší dôvod, prečo si to bude hľadať inde. Zhrnieme to v jedno, muži si proste vždy dôvod nájdu, keď budú chcieť. Ako ale prísť na to, že je vám partner neverný?

Prvé signály vám naznačí, že nie je niečo v poriadku. Dosť možno uvidíte, že si stále s niekým píše, telefón pred vami neustále schováva, často si chodia telefonovať preč a pri písaní správ sa usmieva? Potom vám niečo tají. Chodí domov neskoro, začal o seba dbať viac než predtým a veľmi si kontroluje to, čo si berie na seba a nie je mu to rozhodne jedno? Zbystrite.

Ak máte konkrétne podozrenie, tak ho sledujte. Musíte byť ale mazanější než je on. Preto ak sa vydáte na sledovačke, tak si napríklad požičajte cudzie auto. Samozrejme ho nemôžete sledovať v aute vlastným. Netrúfate Ak si sledovať ho sama, tak poproste niekoho blízkeho, ku komu máte plnú dôveru.

Chcite aj fotky, aby ste mala dôkazný materiál v ruke. Chytiť ho Inflagranti nebude samozrejme ľahké, ale ak jeho auto večer pravidelne parkuje v istej ulici, kde nikoho nepoznáte, alebo možno poznáte, tak tu niečo nebude hrať. Skúste mu zavolať a opýtať sa kde je.

Najskôr bude klamať a neprizná sa a potom môžete s pravdou von. Zaveste, že pri jeho aute práve stojíte a nestojíte u neho v tejto ulici prvýkrát. Dostanete ho do pasce. Bude koktať a vyhovárať sa. Bude musieť s pravdou von. Samozrejme, že nikomu z vás milé dámy neželám, aby ste musela neveru riešiť, ale chlapom sa proste veriť nedá. Bohužiaľ.