Kariéra

Ako úspešne založiť vlastnú firmu a rozbehnúť podnikanie?

Podnikanie je pre mnohé ženy jediná možnosť, ako byť finančne samostatná. Starostlivosť o rodinu a práca je v niektorých prípadoch problém a mnohé matky sa rozhodujú pre podnikanie.

Ak ale chcete úspešne založiť vlastnú firmu a rozbehnúť podnikanie, čo musíte urobiť, aby sa vám to podarilo?

Založenie s.r.o. zverte odborníkom 

Ak chcete úspešne založiť spoločnosť, zverte zakladanie spoločnosti odborníkom. Založenie s.r.o. v roku 2020 plánuje množstvo ľudí, ktorí nechcú pre niekoho pracovať, ale chcú viesť vlastný biznis bez toho, aby sa niekomu zodpovedali.

Na Slovensku máme firmy, ktoré pomáhajú ľuďom zakladať nové firmy. Okrem bezplatnej konzultácie im pomôžu vybrať najvhodnejšiu vlastniacu a riadiacu štruktúru. Zároveň im pomôžu vybrať predmety podnikania a zodpovedia im všetky otázky týkajúce sa zakladania s.r.o.

Ak chcete založiť vlastnú firmu, prenechajte zakladanie firmy odborníkom.

Využite virtuálnu kanceláriu  

Pre úspešné rozbehnutie podnikania je potrebné nájsť si reprezentatívne sídlo firmy. Ako začínajúci podnikateľ ale pravdepodobne nemáte financie naviac a kancelárske priestory sú pre vás zbytočné, keďže ešte len začínate.

Nielen začínajúci, ale aj dlhoroční podnikatelia využívajú virtuálne sídlá. Nachádzajú sa v Bratislave na významných adresách v historickej časti mesta. Na týchto adresách sa fyzicky nachádzať nebudete. Na týchto adresách budú registrované vaše firmy a okrem toho budete môcť využívať doplnkové služby, ak o ne prejavíte záujem. Medzi doplnkové služby virtuálnych kancelárií radíme preberanie, uschovávanie a preposielanie pošty. Zároveň máte možnosť využívať zasadacie priestory, ktoré sú vybavené modernou technikou.

Ak chcete úspešne rozbehnúť podnikanie a rýchlejšie sa dostať do povedomia zákazníkov, vyberte si virtuálnu kanceláriu v centre Bratislavy.

Neurobte zbytočné chyby hneď na začiatku a okrem založenia spoločnosti externou firmou využite možnosť dostať sa do povedomia zákazníkov využitím výhodného virtuálneho sídla.