Móda

Ako vyzerať štýlovo aj cez zimné mesiace?


My ženy sa rady parádime. Chceme vyzerať sexy, elegantne a zároveň pohodlne za každých okolností. V zimných mesiacoch ale nemôžeme ukazovať svoju peknú postavu a musíme sa zahaľovať do teplých hrubých svetrov a nohavíc.

Ako vyzerať štýlovo aj cez zimné mesiace?

cc

Čižmy nad kolená 

Snehová pokrývka a nízke teploty nás nútia obúvať si teplé topánky, ktoré sú protišmykové a zároveň aj vodeodolné. Snehule však k pekným elegantným sakám, či kabátom príliš neladia. Ak chcete vyzerať štýlovo aj cez zimné mesiace, dajte šancu pekným čižmám nad kolená. Kožené, koženkové, či semišové čižmy nad kolená predĺžia nohy a tým aj celú postavu. Kožené čižmy nad kolená sú však komfortné, kvalitne šité a hlavne vhodné aj do silných mrazivých dní. Môžete ich kombinovať so všetkými elegantnými kúskami, ale môžete si ich dať aj k džínsom a pohodlnému pletenému svetru.

Teplé vlnené kabáty v neutrálnych farbách 

Ak vám športová móda nič nehovorí a preferujete skôr elegantné kúsky, určite noste hlavne teplé vlnené kabáty. Dokonale ich skombinujete s elegantnými čižmami v neutrálnych farbách. Z farieb vyberajte béžovú, hnedú, sivú, tmavú sivú, alebo čiernu. Toto sú najvďačnejšie farby, nakoľko ich skombinujete so všetkými ostatnými farbami. Keď teplý vlnený kabát v neutrálnych farbách skombinujete s veľkým teplým šálom a s peknými dámskymi šatami, máte dokonalý outfit aj na vianočný večierok.

Pletené šaty 

Typickým ženským oblečením sú šaty. Ak chcete byť šik a zároveň štýlová, noste cez zimu príjemné pletené šaty – rolákové, alebo s klasickým véčkovým výstrihom. Sú ženské, sexy a zvýraznia vaše krivky. Kombinujte ich so vzorovanými pančuchami a teplými teddy kabátmi, ktoré sú posledné dve zimné sezóny v móde. Pletené šaty sú maximálne pohodlné a hlavne hrejivé, čo v zime oceníte azda najviac.