Vzťahy

Akým ženám utekajú muži

Sú určité typy žien, ktorým muži utekajú a ktoré si ich nedokážu udržať, nech robia, čo robia. Aké typy žien si nedokážu doma udržať chlapa? Napodiv sú to ženy, ktoré sú hodné a verné.

Muži nemajú radi istotu, a ak jej z ženy cítia, berú nohy na plecia. Muži sú od pradávna lovci a svoju korisť chcú neustále loviť. Akonáhle ju chytí, stáva sa pre nich nezaujímavá. Preto je potrebné, aby ste svojmu mužovi nedala najavo to, že vás má istú, ale bola tak trochu potvorka a tiež záhadná. Potom si vás bude vážiť oveľa viac a aj o vás bude chcieť bojovať.

Ak ste žena, ktorá neustále zisťuje, čo kde váš muž robil, s kým bol, kde bol tak dlho a budete ho týmto spôsobom neustále obmedzovať, tak tiež nepočítajte s tým, že s vami bude muž rád a bude sa vám rád so všetkým do bodky zverovať. Ak budete mať tendenciu prehliadať mu telefón, mail a Facebook, potom uvidíte, že u neho pravdepodobne nepochodíte a veľmi rád vás vymení za ženu inú. Na stíhanie jednoducho zabudnite a snažte sa svojmu partnerovi viac veriť, aj keď to mnohokrát býva veľmi ťažké. Chlapov takýchto situácií radi využívajú.

Snažte sa byť stále ženou, ktorá bude dobre vyzerať a bude o seba dbať. Len ťažko si udržíte muža, ak sa z vás stane hrubá a neupravená žena, ktorá do seba cez víkend lupne 10 pív, preloží je rumom, alebo zelenú a v puse bude mať neustále zapálenú cigaretu. O také ženy skutočne nikto nestojí, a keď, tak je to človek, ktorý je takýmto typom veľmi podobný.

Čím si muža nezískate, je tiež to, keď na ňom budete závislá. Je jasné, že ho milujete a ste s ním rada, ale nechajte ho tiež niekedy vydýchnuť a oddýchnuť si od vás. Nemajte mu za zlé, že chce byť so svojimi priateľmi a nielen s vami. Nesmie to ale byť príliš často. Na prvom mieste by ste mali byť vždy vy. Avšak sa nesmie s vami muž cítiť ako vo zvieracej kazajke.