Móda

Čo by mal obsahovať váš letný šatník?

Prvý letný deň je už za nami a aj vy sa už tešíte na kúpanie, grilovačky a iné letné aktivity? Leto je obľúbené ročné obdobie každej z nás práve preto, lebo môžeme nosiť jednoduché tenké oblečenie a nebudeme sa triasť od zimy. Aké oblečenie a obuv by nemali chýbať vo vašom šatníku práve toto leto? My vám to prezradíme.

Plisovaná sukňa 

Plisovaná sukňa vo výraznej farbe by nemala chýbať ani vo vašom bohatom letnom šatníku. Hodí sa na akúkoľvek príležitosť a pokojne si ju môžete obliecť ku kvetovanej blúzke, ale i k peknému dámskemu tričku s potlačou. Nebudete sa v nej potiť a aj po niekoľkých hodinách v nej budete cítiť príjemne. Plisované sukne sa vracajú opäť do módy. Zaobstarajte si ich pár aj vy! 

Bavlnené overaly

Skvelý a pritom veľmi jednoduchý outfit nielen na dovolenku. Musí byť však z kvalitnej bavlny, ktorá umožní vašej pokožke dýchať aj cez extrémne horúce dni. V súčasnosti sú v móde jednoduché jednofarebné bavlnené overaly ideálne v neutrálnych farbách. Krásne sa k nim hodia akékoľvek výrazné šperky. Keď bavlnený overal skombinujete s farebnými balerínkami, uvidíte, že tento outfit sa vám zapáči a budete ho chcieť nosiť komplet celé leto. Je jednoduchý, ale pritom tak štýlový! 

Farebné topy s volánikmi a ľudovými výšivkami

Ľudové výšivky a volániky poletia aj toto leto, preto ak v šatníku nemáte žiaden súci top, zaobstarajte si ho čím skôr. Zladíte ho aj s vyššie spomínanou plisovanou sukňou, ale krásne sa vám hodí aj k džínsovým kraťasom. Stačí, keď tento outfit zladíte s dreveným šperkom a peknými šľapkami. 

Ak vo vašom šatníku chýba jedna z týchto vecí, navštívte čo najskôr vaše obľúbené obchody a kúpte si ju. Prežite leto v modernom a na dotyk príjemnom oblečení, ktoré nebude dráždiť vašu opálenú pokožku. Vo vašom šatníku by nemali chýbať ani kvalitné bavlnené teplákové kraťasy a funkčné športové tričká.