Móda

Dámske aj pánske okuliare dnes kúpite na internete

 

Už žiadne predražené optiky. Okuliarové rámy si kúpite kompletne na internete. Online optika Okuliarové rámy.sk vám hotové okuliare zašle až domov. A vyjdú vás omnoho lacnejšie ako v bežnej optike.

Je to ideálna forma nákupov pre každého, kto nechce za okuliare utrácať príliš peňazí, ale súčasne si potrpí na dizajnové obruby aj kvalitné šošovky. Pánske okuliare sa touto formou predávajú už bežne. S dámskymi trochu váhame. Podobne ako oblečenie, si ich chceme radšej vyskúšať. Ale tie z nás, ktoré vieme, aký tvar nám sedí, sa nemáme čoho báť. Okuliare majú v popise uvedené presné rozmery, takže ich veľmi jednoducho porovnáme s tými, ktoré nosíme.

_tr_ELE-1514-a3e040a6-900x520skulul

TIP: Okuliare-pánske – široký sortiment okuliarov pre mužov. Pozrite sa aj na dámske okuliare.

Lacné okuliare a bez kompromisu

E-shop Okuliaroveramy.sk ponúka kvalitné obrúčky, šošovky a profesionálne služby optika. Okuliare vám e-shop kompletne pripraví. Dodať je potrebné veľkosť dioptrií a ďalšie požiadavky na šošovky. V ponuke sú klasické plastové šošovky, stenčené šošovky, s antireflexnou vrstvou, samozafarbovacie – do šeda aj do hneda, aj špeciálne šošovky Blue control pre prácu na počítači a iných displejoch.

_tr_iztees

 

Kde vziať parametre pre šošovky?

Povie vám ich po vyšetrení váš očný lekár, alebo ich nájdete na svojom novom či staršom recepte. Potrebujete však poznať ešte ďalšiu hodnotu. Tou je tzv. PD. Ide o vzdialenosť zorníc, ktoré je dôležitá pre správne zabrúsenie a vycentrovanie šošovky. Nenašli ste toto číslo na recepte? Zmerajte si ho! Vystačíte si s pravítkom, ktorým si pred zrkadlom zmeriate vzdialenosť stredu zreníc.

Skvelé značkové okuliare

Okuliaroveramy.sk ponúkajú lacné rámy okuliarov, a to napriek tomu, že v ponuke nechýbajú ani trendy značky. Hitom je dizajn Ray-Ban a Crocs. Očaruje vás ponuka Esprit aj Patricia Tusso. A neodolateľné kusy nechýbajú u značiek Bella, C-zone,, Eleven, Fresh, Goltstar, P&P či Pascalle.