Kariéra

Darčeky, ktorými zaručene potešíte obchodných partnerov

Vianoce sú už síce dávno za nami. Ak však podnikáte a chcete si udržať vernosť obchodných partnerov, menšie dary môžete svojim stálym spolupracovníkom posielať aj mimo najkrajších sviatkov v roku.

Aké darčeky by ste ale mali kupovať pre svojich obchodných partnerov, aby ste ich potešili? 

Chutné kávy

Chutnými kávami do firmy určite nič nepokazíte. Kávu milujú takmer všetci a určite aj vaši obchodní partneri. Treba však investovať do kvalitnejších zrnkových káv ideálne vyrobených a pražených u nás na Slovensku. Káva, navyše vyrobená na Slovensku, dokáže potešiť aj tých najnáročnejších obchodných partnerov.

K chutným kávam môžete pribaliť aj iné kávové výrobky – cukríky, keksy. 

Darčekové balenie

Medzi najlepšie darčeky pre obchodných partnerov môžeme kľudne zaradiť aj darčekové balenia. Odporúčame kvalitnú kávu v darčekovom balení spolu s chutným vínom a kvalitnými čokoládami. Poprípade kúpte darčekové balenie kávy, ktoré obsahuje aj espresso šálky a podšálky. Myslíme si, že toto bude luxusný darček, ktorý váš obchodný partner určite ocení. Veď kvalitná káva s kvalitnou kávovou sadou sa vždy zíde.

Určite vám ale odporúčame kombináciu kvalitného značkového alkoholu a chutnej značkovej zrnkovej kávy.

Mrazom sušené ovocie

Ak chcete svojich obchodných partnerov potešiť niečím iným ako klasikou, skúste mrazom sušené ovocie. Táto vzácnosť sa v posledných mesiacoch stáva čoraz viac obľúbenou aj u nás, preto ak vyskúšate, budete si takéto „sladkosti“ kupovať aj pre seba.

Darčekové predmety

Ďalej môžete obchodných partnerov obdarovať aj vlastnými darčekovými predmetmi, ktoré sú využiteľné. Máme na mysli napríklad hrnčeky, USB kľúče a kancelárske vybavenie s logom vašej firmy. Nekupujte, resp. nedávajte vyrábať zbytočnosti, ktoré nevyužijú a budú im zapadať prachom.

Kúpte svojim obchodným partnerov kvalitné darčeky a uvidíte, že vám budú verní aj ďalšie roky. Na vernosti sa neoplatí šetriť!