Voľný čas

Darčeky, ktorými zaručene potešíte obdarovaných

Narodeniny, meniny, výročie – každý rok sú viaceré príležitosti, kedy svojich milovaných plánujeme potešiť rôznymi darčekmi. Niekedy však nemáme nápady a častokrát veľmi dlho premýšľame nad tým, čím svojich milovaných potešiť.

Ponúkame vám tipy na darčeky, ktorými zaručene potešíte obdarovaných.

Darčeky pre ženy 

Ak chce muž potešiť svoju partnerku, rozhodne by mal kupovať kvety. Kvety sú vhodným darčekom pri každej príležitosti a navyše ak vyberiete obľúbené kvety a dáte si z nich vyrobiť prekrásnu kyticu, partnerka bude určite v dobrom prekvapená a potešená.

Môžete kúpiť aj luxusný darčekový kôš pre ženu. Nájde v ňom chutné maškrty, ktoré ulahodia predovšetkým jej chuťovým pohárikom.

Okrem kvetov a darčekových košov odporúčame kúpiť aj šperk. Ten sa ale hodí skôr na významnejšiu príležitosť – na výročie, oslavu okrúhlin a podobne.

Ženy milujú šperky a sám muž musí vedieť, po akom šperku jeho žena túži, aby ju tento darček dokázal potešiť.

Skvelým darčekom pre ženu bude aj výlet na obľúbené miesto, či večera v reštaurácii pri sviečkach.

Darčeky pre mužov 

Ak chcete potešiť svojho partnera vhodným darčekom, odporúčame vám kupovať napríklad kozmetiku na holenie, či na úpravu brady. Kozmetika je vďačným darčekom pre každého muža a vždy sa zíde.

Váš partner ocení aj vstupenky na športový zápas obľúbeného športovca, či tímu. Môžete mu kúpiť aj darčekový kôš, v ktorom bude okrem maškŕt aj fľaša kvalitného alkoholu.

Muži ocenia aj športové tričká, celkovo športové oblečenie.

Ak chcete vybrať darčeky, ktorými potešíte svojich milovaných, rozhodne odporúčame riadiť sa týmito tipmi. Sú to tipy na darčeky, ktoré preferujú viaceré ženy, či muži.

Samozrejme, môže mať váš partner, či partnerka aj špeciálnejšie požiadavky. To je však individuálne.

 

Zdroj obrázka:

Autor: nikkytok / Shutterstock.com