Vzťahy

Každá žena si zaslúži pozorného milujúceho partnera

Ak ste šťastne zadaná, veľmi dobre si uvedomujete to šťastie, ktoré vás postretlo. Máte milujúceho partnera, rodinu, ktorí stoja na vašej strane, nech už sa stane čokoľvek. Každá žena si zaslúži mať pri sebe partnera, ktorý si ju váži, miluje v zdraví i v chorobe aj niekoľko rokov potom, ako jej na prst navliekol hodnotný snubný prsteň.

Komunikácia medzi partnermi

 Aby však vzťah medzi partnermi bol pevný, musí byť založený predovšetkým na správnej komunikácii. Ak jeden z partnerov nie je ochotný riešiť daný problém, vzťah nebude môcť fungovať. Je pravda, že každá žena chce pozorného milujúceho partnera. Musí si však uvedomiť, že úplatky v podobe kvetov nie sú riešenie na daný problém. K problému si je potrebné sadnúť a hovoriť o ňom.

Vzťah je o dvoch

Keď už si nájdete partnera, o ktorom viete, že je ten pravý, vážte si ho a akceptujte aj jeho nedostatky. Nemôžete odcudzovať svojho partnera, pretože vám nekúpil tie diamantové náušnice vo výklade, po ktorých ste tak veľmi túžili. Nezabúdajte, že vzťah je o dvoch a nielen o vás.

Každá žena si zaslúži pozorného milujúceho partnera. Milujúci partner je ten, ktorému nerobí problém postarať sa o deti vo vašej neprítomnosti, ale aj vo vašej prítomnosti. Nerobí mu problém pomôcť vám s domácimi prácami. Dopraje vám chvíľku pre seba a aj napriek všetkým vašim chybám, ktoré máte (veď ktorá žena nemá), vás nadovšetko miluje. Ak takéhoto partnera máte, nič viac vám už nemôže chýbať.