Vzťahy

Co když partner není schopný sexu

Stalo sa vám, že váš partner nebol schopný sexu a milostný akt skončil ešte skôr, než mohol začať? Aj to sa bohužiaľ stáva. Nebuďte z toho rozhodené. Dôležitú úlohu hrá totiž psychika. Vplyv na sexuálny apetít má jednak stres, potom tiež choroba a úlohu hrá tiež to, ako sa dvaja partneri spolu cíti. Pokiaľ má muž problémy s erekciou, tak to neznamená, že by ste ho nepriťahovala. Aj nervozita dokáže narobiť hŕbu paseky. Svoje môže urobiť tiež nedostatok skúseností, ale aj únava a hádky. Nezúfajte a neprepadajte panike, keď sa vášmu partnerovi niečo podobné stane. Stačí poznať pár vecí, ktoré celú túto situáciu zmení.

Markgraf-Ave / Pixabay

Čo robiť

Pokiaľ má muž s týmto problémy, potom to chce pravidelný sex. Muž by sa mu mal venovať zakaždým, keď to na neho príde a to pokojne aj sám. U predohry by potom nemalo dochádzať k jej skracovaniu, ale naopak, predohra by sa mala poriadne pretiahnuť. Samotný akt by sa potom mal skrátiť. Nedokáže Ak muž ejakulácii pretiahnuť, tak by mal partnerku uspokojiť iným spôsobom. Je to o dohovore, pokiaľ si partnerka povie, akým spôsobom by mala byť uspokojená, tak by u muža nemal byť problém. Mužom by mali pomôcť znecitlivujúce gély a masti, tie nehľadajte v lekárňach, ale v sex shopoch, alebo na internete. Ak nechcete nič kupovať, tak skúste stlačiť penis pod žaluďom pred tým, než dôjde k vyvrcholeniu. Dobré je tiež odtiahnuť semenníky od tela.

Riešenie existuje

Všetko by bolo dobré stihnúť ešte pred vyvrcholením, inak partnerovi doprajete tak akurát slabý orgazmus. Ak chcete riešiť tento problém bez lekára, tak môžete siahnuť po voľne dostupných liekoch a ak chcete, aby o tom lekár vedel, čo by samozrejme bolo lepšie, pretože u muža môžu túto vec spôsobovať iná zdravotné riziká, tak sa poraďte najprv s obvodným lekárom, od veci nie je ani to, ak sa porozprávate s psychológom.