Móda

Ktoré dámske oblečenie a obuv si kúpiť na leto?

Leto je síce ešte veľmi ďaleko, avšak už teraz sa dostáva do predaja kolekcia oblečenia na sezónu jar/leto. Ak uvažujete nad tým, že by ste si už teraz v predstihu zabezpečili nové dámske oblečenie a obuv, ktoré oblečenie a obuv by ste si mali kúpiť na leto?

Dlhé letné šaty na ramienka

 Keďže v lete chceme mať na sebe čo najpohodlnejšie a najvzdušnejšie oblečenie, určite si do svojho dámskeho šatníka dokúpte dlhé letné šaty na ramienka. Dlhé šaty zakryjú vaše nedostatky a vôbec sa v nich nebudete potiť. Budú dostatočne vzdušné a dopomôcť k tomu môžu aj ramienka.

Môžete si zvoliť jednofarebné, ale skôr vám odporúčame vzorované. Ak pôjdete na záhradnú párty, nebojte sa použiť práve tieto šaty. Môžete si k nim zladiť pohodlné spoločenské sandále a máte skvelý outfit aj na takúto príležitosť.

Dámske plavky 

Plaviek nikdy nie je dosť a preto si určite aj tento rok, ideálne v predstihu, kúpte nové dámske plavky. Nové dámske plavky by mali perfektne sedieť na prsiach a mali by byť dostatočne pevné, aby zvládli aj väčšiu záťaž – skákanie do bazéna napr.

Čo sa týka farieb, medze sa nekladú. Čím farebnejšie, tým lepšie. Ak ale máte veľké poprsie, odporúčame skôr čierne plavky. Tie opticky zmenšia vaše prsia.

Tielka z ľanu, či modalu

Ľahké vzdušné materiály sú cez letné mesiace samozrejmosťou. Ak si teda chcete kúpiť praktický letný kúsok oblečenia, rozhodnite sa pre tielka z ľanu, či modalu. Tieto materiály sú najvhodnejšie práve na horúce letné dni. Príjemne odvetrávajú a neprepotia sa.

Dámske espadrilky

Pohodlná letná obuv, ktorá je zároveň dostatočne pevná, aby ste v nej zvládli chodiť celý deň. Okrem letných sandálov a šľapiek odporúčame kúpiť si farebné dámske espadrilky. Trošku prímorského prostredia môžete preniesť aj k nám na Slovensko!

Zdroj obrázka:

Autor: SunKids / Shutterstock.com