Móda

Kvalitné tričká nemusia stáť desiatky eur – stačí vyberať rozumne!

 

Na začiatok tejto problematiky je potrebné uviesť to, že výrobcovia tričiek robia len to, čo dovolia a chcú zákazníci. Ak by nikto nebol ochotný zaplatiť za značkové dámske tričká 40 eur, nikto by ich ani nevyrábal a jednotliví výrobcovia by znížili ceny. Biznis so značkovým oblečením je jedným z najväčších biznisov na svete, keďže náklady na vyrobenie jedného trička sú minimálne. Samozrejme, väčšina výrobcov značkového oblečenia je natoľko seriózna, že si dá aspoň záležať na čo najvyššej kvalite použitých materiálov a spracovania. Ani v tomto prípade však náklady na výrobu jedného trička zďaleka nedosahujú ani polovicu predajnej ceny.

Čo z toho vyplýva? Ak nakupujete značkové dámske a pánske tričká, platíte prakticky len za značku. Aj napriek tejto skutočnosti väčšina ľudí predražené značkové oblečenie kupuje. Prečo?

Ohúrte výzorom, nie falošným statusom!

Status robí v spoločnosti veľa. Ľudia, ktorí majú vysoký spoločenský status, ho už z princípu radi ukazujú. Jedným z ukazovateľov vysokého statusu je práve značkové oblečenie. Nejde tu o kvalitu ani o štýl. Ide len o to, že všetci ostatní ľudia vedia, že značkové oblečenie je drahé. Ak niekto nosí značkové dámske alebo pánske tričko, ostatní ľudia vidia, že má dostatok peňazí, teda vyšší spoločenský status. Nejde tu teda o nič iné, ako nepriame vychvaľovanie sa pred ostatnými, ktoré, paradoxne, využívajú práve chudobnejší ľudia, ktorí chcú vyzerať bohato. Len si vezmite najbohatších ľudí sveta. Videli ste niekedy Elona Muska, prípadne ďalších miliardárov, aby nosili extravagantné oblečenie za stovky až tisícky eur? Nie. Väčšina z nich nosí obyčajné čierne tričká a nohavice, ktoré sa nesnažia silou mocou pútať pozornosť.

Rozumní a skutočne bohatí ľudia vedia, že značka oblečenia nie je dôležitá. Nie je rozumné kúpiť si tričko za 50 eur, keď za 10 eur sa dá zohnať tričko rovnakej kvality, akurát bez zbytočnej značky či bezvýznamného obrázku či nápisu.

Moderný štýl a vysoká kvalita

Misie priniesť do spoločnosti kvalitné oblečenie, ktoré však nebude niesť zbytočné nápisy či značky, sa ujal e-shop Cisteoblecenie.sk. V ponuke nájdete veľké množstvo jednofarebných tričiek a ďalších kusov oblečenia, ktoré sú dostupné v rozličných moderných strihoch, farbách, veľkostiach a materiáloch. Svoje kvalitné a štýlové biele tričká si naviac môžete objednať pekne z pohodia domova, cez internet. K dispozícii sú aj rôzne atraktívne zľavy, napríklad 4 + 1 tričko zadarmo. Pri nákupe 10 alebo 15 kusov sa táto zľava zdvojnásobí, respektíve strojnásobí. Tak neváhajte a vyberte si kvalitné tričká za najvýhodnejšie ceny aj vy!