Vzťahy

Čo môže byť príčinou toho, že ste stále single?  

Vzťahy sú v dnešnej dobe veľmi komplikované. Rozvodovosť stúpa, stretávame sa so stále väčším počtom slobodných mamičiek. Ako sa hovorí, každý má taký život, aký si zariadi. Niekedy si však napriek enormnej snahe nedokážeme nájsť ideálneho partnera, čo sa časom určite prejavuje aj na našej psychike. Viete ale, čo môže byť príčinou toho, že ste stále single? Napríklad aj toto.

Stále nie ste zmierená s rozchodom

Mali ste za sebou nepríjemný rozchod, ale ešte sem-tam si na túto nepríjemnú udalosť spomeniete? Ak áno, pravdepodobne ste sa ešte nezmierili s týmto rozchodom a stále sa vraciate k tomu, čo ste mohli napraviť, ale nepodarilo sa vám to. Dávate si za vinu rozpad vášho vzťahu a podvedome svojho bývalého partnera obhajujete a tvrdíte o ňom, že to bol skvelý partner, že vás mal rád, že ho nezaujímali iné ženy a neprihlasoval sa na sex zoznamku za účelom toho, aby sa spoznal s inými ženami. Ak takto zmýšľate, dôvodom toho, že ste sama, je to, že nie ste zmierená sama so sebou a stále sa myšlienkami vraciate k bývalému.

Obávate sa, že ďalší vzťah opäť zlyhá

Aj takéto riziko existuje, to nikto nemôže poprieť, ale chcete byť celý život bez partnera? Po prechádzajúcom vzťahu si doprajte viac času na seba. Choďte na kozmetiku, kúpte si nové šaty, alebo skúste aj veľmi obľúbený speed dating, kde sa stretnete s viacerými mužmi, ktorí majú záujem nájsť si serióznu partnerku. Na myšlienky typu, že váš vzťah opäť zlyhá, okamžite zabudnite.

Povahové vlastnosti rozhodujú

 Partnera si nevyberáte podľa toho, či mal malý penis a akú farbu vlasov má. Partnera si vyberáte podľa povahových vlastností. Keď to budete najmenej čakať, vo vašom živote sa objaví nový muž.