Móda

Náramky pre páry — viete, čo o vás prezradia?

Láska kvitne v každom veku i každom ročnom období. Dajte o nej vedieť svojmu okoliu aj tým spôsobom, že sa so svojím partnerom navzájom zladíte. Postačí len drobnosť, akou sú náramky pre páry, a každý spozná toho, na kom vám najviac záleží.

Nenápadný prvok, ktorý bije do očí

Hoci náramky pre páry svojou veľkosťou nijako nevynikajú, ich význam nezostane nepovšimnutý. Môžete si ich kúpiť spolu so svojím partnerom, najlepšou priateľkou alebo členom rodiny. Neviete, čo darovať k narodeninám alebo pri iných príležitostiach? Náramky pre páry predstavujú skvelý nápad na darček, na ktorý sa tak skoro nezabudne.

Náramky pre zamilovaných sú vhodným doplnkom, či už sa chystáte do mesta, na návštevu k priateľom, letnú párty alebo do práce. Zladíte sa nimi na rande alebo spoločnej večeri a odlíšia vás od ostatných tiež na svadbe. Nemusíte už viac zostať len pri voľbe oblečenia a doplnkov v rovnakej farbe, tento drobný detail prezradí každému všetko o vašich citoch.

Kvalitné komponenty a priaznivá cena

Náramky pre páry oslovia dizajnom, v ktorom kráčajú ruka v ruke jemnosť s eleganciou. Vyrábajú sa z ľahučkých materiálov, ktoré si pri nosení takmer nevšimnete. Sú preto výborným doplnkom aj pre mužov, ktorí sa doteraz šperkom vyhýbali. Voskovaná alebo bavlnená šnúrka v kombinácii s príveskom Swarovski v tvare srdiečka, štvorlístka či motýlika okrem toho dobre vyzerá. Aby sme nezabudli na ešte jednu výhodu, ktorá vás pri nákupe iste poteší — nájdete ich v predaji za zvýhodnenú cenu.

Dva tipy pre vás

Na záver sme pre vás pripravili dva skvelé tipy.

Náramok ATÀLE pre páry III v čiernej a červenej farbe so srdiečkom v rovnakom odtieni. Srdiečko na náramku povie každému, koho stretnete, že ste do seba zamilovaní.

Možno vás viac osloví náramok ATÀLE pre páry Láska II s bavlnenou šnúrkou a príveskom z pravého striebra pozlátený 24 karátovým zlatom. Bavlnenú šnúrku si pritom môžete vybrať vo vašej obľúbenej farbe, aby náramky dokonale vystihovali váš vkus. Je ňou čierna, červená, fialová, ružová, oranžová alebo žltá?