Voľný čas

Organizovanie osláv a catering – nechajte ho na profesionálov!


Blížia sa okrúhle narodeniny vášho manžela, organizujete firemný večierok alebo dokonca svadbu? Nenechávajte nič na náhodu a spoľahnite sa na cateringové služby od profesionálov!

Chutné a pekne naaranžované jedlo je doslova synonymom dobrej oslavy. Ak chcete, aby sa hostia mali na oslave dobre, mali by ste myslieť práve na zabezpečenie kvalitného jedla. Ak organizujete akciu v nejakom hoteli, využiť môžete catering hotela. Mnoho hotelov má špeciálne priestory, ktoré je možné využiť na rôzne akcie. Nevýhodou hotelov je však často slabší výber a variabilita jedál. Väčšina hotelov má pár predpripravených menu, ktoré poskytuje zákazníkom na oslavy a akcie. Musíte si tak zväčša vybrať už z hotovej ponuky, pričom cena hotelového cateringu je často neprimerane vysoká. Práve preto sa pri riešení cateringu osláv a akcií oplatí spoľahnúť na cateringové služby od profesionálov – externých cateringových firiem s profesionálnymi kuchármi a obsluhou, ktoré sa postarajú o kompletné zabezpečenie stravovania na všetkých typoch akcií.

Catering podľa vašich predstáv

Ak organizujete akciu, pravdepodobne máte nejaký názor na to, ako by stravovanie na nej malo vyzerať. Aké jedlá a nápoje budú v ponuke, kedy sa budú servírovať jednotlivé chody a podobne. Možno máte aj určité špecifické požiadavky, napríklad varenie naživo pred zrakmi hostí. Práve tu prídu vhod cateringové služby od LionCatering.sk, Pohostenie.sk či GastroSlužby.sk. Tieto cateringové firmy zabezpečujú kvalitný catering v Bratislave, ale aj v ostatných slovenských mestách. Môžete si s nimi dohodnúť presné menu a všetky detaily ohľadom cateringu tak, aby akcia vyzerala presne tak, ako si to predstavujete. Cateringové firmy sa postarajú o profesionálne navarenie, dovezenie a aranžovanie jedál. Vy sa tak o nič nestaráte a môžete si naplno užiť svadbu, oslavu alebo firemnú akciu.

Prajeme dobrú chuť!