Voľný čas

Podbanské – krásne pokojné miesto v Tatrách, kde si môžete oddýchnuť

V posledných rokoch bývajú najznámejšie strediská (Štrbské Pleso, Smokovce a Tatranská Lomnica) preplnené veľkým množstvom domácich, ale aj zahraničných turistov. Ak si chcete dokonale oddýchnuť, musíte hľadať pokojnejšie lokality Vysokých Tatier, kde nenájdete také veľké davy turistov. Jedným z takýchto miest je aj osada Podbanské, ktorá je mimo hlavne trasy, no má čo ponúknuť najmä tým, ktorí hľadajú pokoj v prírode.

Kúsok od Pribyliny

Osada Podbanské sa nachádza pri obci Pribylina, ktorá je tiež známa aj vďaka tomu, že v nej nájdete Múzeum liptovskej dediny, ktoré je naozaj čarokrásne. Dostanete sa sem aj od Štrbského Plesa. Podbanské je skôr známejšia ako chatová oblasť, ale nájdete tu aj pekné priam luxusné hotely – hotel Pieris a Permon. Oba hotely ponúkajú to najmodernejšie a najluxusnejšie ubytovanie celkovo vo Vysokých Tatrách a to je čo povedať. Ak chcete ísť na cenovo výhodný wellness pobyt, pokojne si ho môžete objednať aj v hoteli Permon. Často ponúka zľavnené wellness pobyty.

Výhľad na Kriváň a krásna príroda

Ak sa rozhodnete pre ubytovanie v hoteli Permon, počítajte s nadštandardnými službami. Ubytovanie je úplne nové a okrem pekných spoločenských priestorov a moderne zariadených izieb ponúkajú aj pekný a hlavne čistý wellness.

Ak dokonca chcete zorganizovať vlastný kongres, odporúčame vám práve tento hotel. Je to najmodernejší kongres hotel v širokom okolí a navyše vsadený do krásnej prírody.

Prechádzky v blízkosti tohto hotela sú balzamom na dušu a ak sa sem vyberiete ešte do konca zimy, očarí vás výhľad na zasneženú dominantu Tatier.

Vychutnajte si krásne prostredie Vysokých Tatier a vyhnite sa davu turistov na Štrbskom Plese. Ak sa budete chcieť ísť pozrieť aj do tejto časti, autom sa tam dostanete za chvíľu. Budete však bývať v krásnej tatranskej prírode, v modernom hoteli a ďaleko od všetkého ruchu.