Voľný čas

Problémy, ktoré môžu nastať na dovolenke

Dovolenka, na ktorú sa tešíte celý rok, sa vám môže do vašej mysle zapísať veľmi negatívne a nemusíte to byť práve z dôvodu, že ste vybrali zlý hotel, alebo že ste išli s cestovnou kanceláriou, ktorá skrachovala, a vy teraz musíte riešiť skutočne veľmi nepríjemné veci.

Aj keď si vyberiete dobre a zo strany cestovnej kancelárie nejde o žiadny problém, môže sa stať niečo, čo pre vás bude veľmi nepríjemné. Máte doma priateľa a vyrazíte si na dovolenku k moru s kamarátkou? A čo keď na tejto dovolenke spoznáte iného muža a čo keď sa s ním zblížite oveľa viac, než je zdravé? Problém je okamžite na svete.

Čo teda ďalej?

Prídete a máte výčitky svedomia. Kedykoľvek sa pozriete na fotografie z tejto dovolenky, máte v hlave to, čo ste urobila a máte veľké výčitky svedomia. Čo s tým? Bohužiaľ už sa stalo a situáciu nevrátite. Skúste na celú vec zabudnúť a v myšlienkach sa snažte k nej nevracať. Každý občas šliapne vedľa a tým pádom riešime to, že sme urobili niečo zle. Rada jediná, čas to vylieči a myšlienky späť už nepúšťajte do svojej mysle. Inak by ste sa zbytočne dlho trápila, čím si rozhodne vôbec nepomôžete.

Dovolenku vám však tiež môže pokaziť to, keď idete so svojim partnerom, s ktorým zatiaľ len chodíte, ale nežijete. Môžete naraz precitnúť z veľkej lásky a zistiť, že by vám spoločná domácnosť vôbec neprospela. Váš drahý je totiž strašný bordelár a odmieta sa denne kúpať. Aj to sa kľudne môže stať.

Čo ešte môžete zistiť, keď si vyrazíte na dovolenku?

Ak idete len s kamarátkou, pokojne po príchode domov môžete zistiť, že vám vašu posteľ zahrievala iná žena. Ako to zistíte? Než odídete tak posteľ povlékněte a usteľte. Je jasné, že by mala takto ostať aj keď sa vrátite. Posteľ by mala voňať avivážou, nie cudzím parfumom, mala by byť ustlaná a tiež by na nej rozhodne nemali byť žiadne vlasy. Ak to tak nie je, zbystrite. Nabudúce si odchod na dovolenku so svojou kamarátkou asi veľa premyslíte.