Móda

Čo urobiť pre to, aby ste boli spokojná so svojou postavou?

Medzi nami nenájdeme žiadnu ženu, ktorá by bola spokojná so svojím telom. Jednej sa nepáčia krepovité vlasy, druhej zase široké boky a malé prsia. Každá jedna si nájde na sebe niečo, čo nezodpovedá jej predstavám.

Čo ale urobiť pre to,aby ste bola opäť spokojná so svojou postavou?

Muži si všímajú iné veci a nie vzhľad 

Ak ste práve teraz nezadaná a myslíte si, že za tento stav môže práve váš vzhľad, neplačte do vankúša a robte niečo pre svoje telo. Navyše ak hľadáte dobrého partnera a skúšali ste aj online zoznamku, zjavne ste veľmi zúfalá. V podstate si takýmto zmýšľaním len blížite. Dobrý muž, ktorý vás bude mať rád, nebude riešiť, či máte kilogramy naviac. Bude vás mať rád takú, aká ste. Ak to tak náhodou nebude, musíme vás sklamať, nebude to ten pravý.

Vhodným výberom oblečenia zakryjete nedostatky 

Ak chcete byť spokojná so svojou postavou, skúste obmeniť šatník a vyberajte si len také oblečenie, ktoré vám zakryje nedostatky. Dámam s veľkým bruškom a širšími bokmi odporúčame pohodlné tuniky pre moletky.

Odporúčame predovšetkým tmavšie odtiene vrchných dielov, ktoré zakryjú nedostatky a budete pôsobiť chudšie.

Pomôcť vám okrem tuník môžu aj sukne, konkrétne áčkové. Bruško navyše dobre zamaskujete nohavicami s vyšším sedom. Pomôcť to môže najmä menším obéznejším ženám.

Nevyhovárajte sa na genetiku a viac sa hýbte 

Aby ste boli opäť spokojná so svojou postavou, neplačte do vankúša a nesťažujte sa. Namiesto toho radšej chodievajte cvičiť, celkovo sa viac hýbte. V žiadnom prípade sa nevyhovárajte na genetiku, to vám rozhodne nepomôže.

Spokojná so svojim telom budete jedine vtedy, ak prestanete hovoriť, že čosi pre seba spravíte, ale okamžite s tým začnete. Začať môžete aj obyčajným behom. Stačiť vám pritom budú len dobré tenisky a teplejšia dámska bunda.

Milé dámy, neriešte kilogramy naviac a začnite si vážiť vaše nedokonalosti, pretože práve s tými nedokonalosťami ste to VY!