Móda

Urobte niečo pre svoje telo!

Zima je obdobím, kedy najviac priberáme. Snažíme sa hýbať, avšak práve pandémia nám spôsobila nemalé problémy ísť si za svojim snom. Každá žena chce vyzerať dobre, cítiť sa dobre a chce, aby do leta zhodila všetky kilogramy, ktoré stihla nabrať počas zimy.

Urobte niečo pre svoje telo a začnite hneď!

Výhovorky sa neprijímajú

Aj keď sú fitness centrá zatvorené, alebo majú obmedzené prevádzkovanie, cvičiť sa dá aj doma. Mnohé ženy hľadajú výhovorku a snažia sa z cvičenia vykrútiť, pričom sa sťažujú na svoju nedokonalú postavu. Výhovorky sa neprijímajú a je potrebné začať čím skôr, ak chcete mať do leta peknú postavu. Kilogramy nepôjdu razom dole, to si treba uvedomiť. Netreba to však vzdávať.

Skvelým spôsobom, ako začať, je skúsiť cvičenie s vlastnou váhou. Budete k tomu potrebovať kvalitné legíny, ktoré zvládnu aj nápor náročnejších cvikov. Odporúčame vám kvalitnejšie legíny Nebbia. Je to slovenská značka legín, ktorú milujú aj viaceré slovenské fitnesky.

Posilňovacia guma, cvičiaca podložka a idete! 

Ak chcete urobiť niečo pre svoje telo, odporúčame vám objednať si posilňovaciu gumu na nohy a ruky a nezabúdajte ani na cvičiacu protišmykovú podložku. Cvičiť odporúčame naboso, avšak majte na sebe kvalitné legíny, funkčné športové tričko/ tielko a môžete si dávať aj aj fitness rukavice, aby sa vám lepšie cvičilo trebárs aj s posilňovacou gumou.

Hodina denne vám pomôže začať pracovať na postave. Zo začiatku to možno bude trápenie, ale musíte vydržať a zotrvať pri cvičení. Uvidíte, časom vás to bude aj baviť.

Aby ste ale boli spokojná so svojou postavou, je potrebné zmeniť aj stravovacie návyky. Vyhnite sa vyprážaným, mastným, fastfoodovým jedlám a prijímajte viac zeleniny, ovocia a chudého mäsa. Uprednostnite skôr ľahké šaláty, smoothies a predovšetkým mäso na prírodno.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: Prostock-studio / Shutterstock.com