Móda

Urobte niečo pre svoje telo!

matka - obr�zok k �l�nku 4

Zima je obdobím, kedy najviac priberáme. Snažíme sa hýbať, avšak práve pandémia nám spôsobila nemalé problémy ísť si za svojim snom. Každá žena chce vyzerať dobre, cítiť sa dobre a chce, aby do leta zhodila všetky kilogramy, ktoré stihla nabrať počas zimy.

Urobte niečo pre svoje telo a začnite hneď!

Výhovorky sa neprijímajú

Aj keď sú fitness centrá zatvorené, alebo majú obmedzené prevádzkovanie, cvičiť sa dá aj doma. Mnohé ženy hľadajú výhovorku a snažia sa z cvičenia vykrútiť, pričom sa sťažujú na svoju nedokonalú postavu. Výhovorky sa neprijímajú a je potrebné začať čím skôr, ak chcete mať do leta peknú postavu. Kilogramy nepôjdu razom dole, to si treba uvedomiť. Netreba to však vzdávať.

Skvelým spôsobom, ako začať, je skúsiť cvičenie s vlastnou váhou. Budete k tomu potrebovať kvalitné legíny, ktoré zvládnu aj nápor náročnejších cvikov. Odporúčame vám kvalitnejšie legíny Nebbia. Je to slovenská značka legín, ktorú milujú aj viaceré slovenské fitnesky.

Posilňovacia guma, cvičiaca podložka a idete! 

Ak chcete urobiť niečo pre svoje telo, odporúčame vám objednať si posilňovaciu gumu na nohy a ruky a nezabúdajte ani na cvičiacu protišmykovú podložku. Cvičiť odporúčame naboso, avšak majte na sebe kvalitné legíny, funkčné športové tričko/ tielko a môžete si dávať aj aj fitness rukavice, aby sa vám lepšie cvičilo trebárs aj s posilňovacou gumou.

Hodina denne vám pomôže začať pracovať na postave. Zo začiatku to možno bude trápenie, ale musíte vydržať a zotrvať pri cvičení. Uvidíte, časom vás to bude aj baviť.

Aby ste ale boli spokojná so svojou postavou, je potrebné zmeniť aj stravovacie návyky. Vyhnite sa vyprážaným, mastným, fastfoodovým jedlám a prijímajte viac zeleniny, ovocia a chudého mäsa. Uprednostnite skôr ľahké šaláty, smoothies a predovšetkým mäso na prírodno.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: Prostock-studio / Shutterstock.com

Váš komentár