Vzťahy

O Vianociach sa najviac ľudí rozchádza

Znie to síce neuveriteľne, ale je to tak. Toto obdobie je tým, ktoré ľudí najviac rozdeľuje. Pred Vianocami sa rozchádza veľmi veľa párov. U niektorých býva paradoxným dôvodom fakt, že tomu druhému už nechce kupovať darček. Rozchod prebehne väčšinou tak 10 dní pred Vianocami. Niekedy je dôvodom aj to, že dotyčnému nechcú ublížiť na Štedrý deň, a preto sa s ním rozídu ešte pred ním, alebo majú v pláne byť na Vianoce už s niekým iným a existujúce partner už je tu len ako prekážka. Ak sa totiž zamilujete do niekoho nového, tak chcete byť práve s ním a partner existujúce pre vás už nie je vôbec dôležité.

Zdroj: Laurentmesphotos / Pixabay

Po Vianociach sa potom taktiež rozchádza veľmi veľa párov. Ľudia akoby si po Vianociach uvedomí, že dotyčnému nestojí ani za poriadny darček a tak sa spolu rozlúči. Často totiž medzi partnermi dôjde k veľkému sklamaniu po tom, čo si od toho druhého rozbalí darček. To, ako by im zrazu otvorilo oči a tak si povedia, že toto rozhodne potrebná nemajú a je im skutočne jedno, že budú sami. Radšej sami, než sa sebec, škrtom, alebo človekom, ktorý si ani neláme hlavu nad tým, čím by urobil druhému radosť. Takýchto to dôvodov k rozchodu je celkom dosť a sú tu každý rok.

Ďalej sa potom ľudia veľmi často rozchádzajú v období po Valentínovi a v marci. To prichádza na rad jarné obdobie a veľa z nich chcú jar privítať po boku nového partnera. Bohužiaľ v tejto dobe, nemá partnerstvo dvoch ľudí až takú váhu, ako tomu bolo predtým a ľudia sa veľmi často rozchádzajú a hľadajú si nových partnerov a to ihneď po prvej kríze, ktorá medzi nimi vznikne. Muži si často hľadajú milenky, ale ani ženy nebývajú sväté. Nie je to ideálne a partnera, ktorého si vyberieme, by sme predsa mali milovať v dobrom i zlom a nie sa opúšťať hneď, ako nás na ňom niečo omrzí, alebo sa v našom živote objaví niekto nový.