Vzťahy

Zoznámenie cez inzerát, ako nenaletieť

Ste sama a tak premýšľate, ako sa zoznámiť? Samota vás ubíja a vo vašom okolí nie je nikto, kto by vás zaujal, a tak premýšľate o tom, že sa zoznámite cez inzerát? Zoznámiť sa samozrejme môžete a to tak, že si buď inzerát podáte a napíšete požiadavky, koho hľadáte, čo by ste rada a tiež samozrejme napíšete aj niečo o vás.

Nenechávajte sa zbytočne, napíšte len to najdôležitejšie. Fotku dajte takú, ktorá je reálna, ale zároveň nie je nijako vyzývavá. Mohlo by sa vám stať, že vás osloví jedinci, ktorí hľadajú len sex. Tí vás ale pravdepodobne osloví tak, či tak, pretože to skúšate. Na ich inzeráty nereagujte, ak máte o zoznámenie iné predstavy.

Ďalšia možnosť je tá, že sama odpoviete na inzerát. Ak dotyčného nepoznáte, tak sa mu príliš nezdôverujte a najprv zisťujte niečo o ňom. Rozhodne neposielajte žiadna erotická fota, pretože by ste mohli veľmi ľutovať. S dotyčným sa najprv dobre oboznámte, stretnite sa, a ak sa potom zblížite, riešte, čo ďalej.

Pozor na stolkery. Môžete naraziť aj na také jedinca, ktorí vás budú prenasledovať a neustále vás niečím bombardovať. Ak sa s niekým takým stretnete, nahláste to na polícii. Nenechajte si nič podobné rozhodne páčiť.

Zoznámenie cez inzerát môže byť niekedy celkom nebezpečné a treba byti skutočne opatrná, pretože sa môže stať čokoľvek a tak je treba počítať so všetkým. Určite nebudú všetci zlí a určite s vami nebudú mať všetci zlé zámery, ale dôverovať úplne cudzím ľuďom by ste od začiatku určite nemala.

Pokiaľ to ide, pozrite sa na Facebook tomu, kto vás oslovil, z neho máte taktiež možnosť vyčítať hŕbu vecí, ktoré vám môžu byti na prospech, alebo vás naopak pred niečím varovať. Možno vôbec neuškodí, ak si dotyčného uložíte do priateľov a budete čas od času sledovať, čo na svojom profile píše, aké pridáva fotografie a ako reaguje na rôzne veci.