Krása Nezařazené

Zvýšte svoje sebavedomie

Príchod nového človiečika na svet je udalosť nepochybne radostná, sprevádzaná láskou a pokorou. Narodíme sa a prejdeme postupne všetkými štádiami svojho života. Od batoľaťa po starobu. V každom období človek potrebuje inú starostlivosť. O malé deti sa starajú rodičia, dospelí sa o seba musia postarať sami. Niekto sa stará viac, iný menej. Podľa toho, koľko času na to máme. Avšak každá starostlivosť nielen o telo sa nám niekoľkonásobne vráti.Zdravie ako základ života

Nepopriete, že všetci túžime hlavne po tom, aby sme boli zdraví. Zdravie je základ života a odrazovým mostíkom k iným našim aktivitám. Ak sme chorí, máme len jedno želanie, a to uzdraviť sa. Staráme sa preto, aby sme si zdravie udržali čo najdlhšie. Základom je zdravé stravovanie. Nezdravý spôsob života sa hneď prejaví navonok. Naša pokožka je strhaná, máme kruhy pod očami alebo sme obézni.

Rýchla doba – rýchle riešenia

Toto sa nám, samozrejme, nepáči a snažíme sa všetko zmeniť. Možno nevieme, ako na to. Čítame odborné časopisy, prezeráme si webové stránky, kde nájdeme viac informácií. Okrem toho máme ešte aj veľa práce. Mnohí odchádzame skoro ráno a prichádzame domov neskoro večer. Je logické, že na nejaké zdĺhavé opatrenia nemáme čas. Doba je rýchla a aj my hľadáme, čo najrýchlejšie riešenia. Tých nám naše médiá ponúkajú nespočetné množstvo. Ale problém je v tom, ako si správne vybrať.

Ako sa správne zorientovať?

Zorientovať sa ponuke toho, čo je prospešné pre naše zdravie, je skutočné umenie. Niekto tvrdí, že základom dobrého života je zdravé jedlo, iný zas propaguje urputné cvičenie, alebo drahé krémy. Pre okamžitý účinok sme ochotní okamžite investovať nemalé peniaze. Často sme potom sklamaní, že reklama je klamlivá a výsledok nestojí za to. Na nejaké podrobné hľadanie máme málo času. Chceme rýchle a účinné riešenie, ktoré je zároveň dlhodobé.

Problém sú financie?

Spomeňte si, koľko peňazí ste vyhodili za drahé krémy alebo návštevy u kozmetičky. Iní zas míňajú svoje ťažko zarobené peniaze za „bio“ produkty, ktoré majú vylepšiť ich pocit zdravia. Niektorí sa potia v posilňovni a platia si osobných trénerov. Nie, nechceme tvrdiť, že je to nesprávne alebo nebodaj, že sa toho máme vzdať. Každý z nás sa o seba stará, ako môže a ako mu to čas a financie dovolia. Používame staré, osvedčené metódy. Novým veríme ťažko, a keď, zdajú sa nám pridrahé.

Investícia do seba

Ale čo je drahé, ak je to investícia do seba? Jednorázovo sa môžu napríklad zdať drahé aj estetické korekcie nášho tela. Ale keby sme spočítali všetky peniaze za tie spomenuté drahé krémy, mastičky a kozmetičky, asi by sme boli nemilo prekvapení. A okrem toho, výsledok je neporovnateľný a dlhodobý. Zvýši naše sebavedomie na dlhý čas a my ho môžeme venovať svojim blízkym, aj s tými ušetrenými peniazmi. Prečo teda také niečo nevyskúšať?

Ktorá klinika ponúka najlepšie riešenie?

Na Slovensku je mnoho kliník, ktoré ponúkajú estetické vylepšenie našej tváre, či postavy. Je určite ťažké sa zorientovať. Dobré klinické zariadenie nezávisí len na vonkajšom vzhľade, ale predovšetkým na kompetentnosti a profesionalite jej personálu. A tie ošetrenia, ktoré ponúkajú často ani nevieme, čo znamenajú. Viete napríklad, čo je to vaser lipo? Ponúka ho klinika aveclinic. Je to v súčasnosti najšetrnejšia forma ultrazvukovej liposukcie. Keby ste toto povedali svojej starej mame, pravdepodobne by si myslela, že hovoríte cudzím jazykom. Doba však ide dopredu a takéto zákroky sa stávajú bežnou súčasťou nášho života.

Odsatie tuku

Pri tejto metóde pôsobí VASER Lipo selektívne iba na nežiadúce tukové bunky, pričom nervové bunky a zakončenia ostávajú nepoškodené. Výsledkom je minimálna bolestivosť, minimálny výskyt modrín a následné okamžité vypnutie pokožky, pretože kolagénové vlákna ostávajú bez poškodenia. Vykonáva sa v celkovej aj lokálnej anestéze. Krátka doba rekonvalescencie je výhodná práve pre tých, ktorí majú málo času, a tak sa môžu prakticky okamžite vrátiť do pracovného procesu.

Starostlivosť po zákroku

Profesionáli sa o vás postarajú aj po zákroku, teda v dobe rekonvalescencie. Po zákroku máte dopravu domov zadarmo a hospitalizáciu v cene. Odborníci vám určite poradia, ako sa o seba postarať po ošetrení. VASER lipo v aveclinic Bratislava vám toto všetko ponúka. A nepochybne aj omnoho viac. Stačí navštíviť stránku a objednať sa na nezáväznú konzultáciu. Všetko vám bude vysvetlené v príjemnom prostredí kliniky. Za opýtanie predsa nič nedáte.

Odbúrajte svoj strach

Mnohí možno nedôverčivo čítate tieto riadky, mnohí možno so strachom. Nové veci v nás vzbudzujú nedôveru a strach. Ale predstavte si, ľudia zo začiatku neverili aj automatickej práčke a dnes ju má každá domácnosť. A ktovie, možno si po zákroku poviete, prečo ste to nevyskúšali už dávno. Rozhodnutie je len na vás. Či sa chcete cítiť spokojní so sebou a venovať svoj čas a energiu činnostiam, ktoré vám robia radosť.. A teraz, šup-šup, spočítať peniaze za drahé krémy.