Móda

Moderné svieže dámske kombinácie oblečenia a obuvi

Každá žena má svoj štýl obliekania, ktorý preferuje. Módne trendy sa síce menia, mnohé ženy ale ostávajú verné svojmu štýlu a príliš neexperimentujú.

Aké moderné svieže kombinácie oblečenia a obuvi by sme vám poradili? Nechajte sa inšpirovať!

Dlhé šaty, dámske workery 

Veľmi obľúbenou kombináciou je kombinácia dlhých šiat s dámskymi workermi. Túto kombináciu ale odporúčame skôr vyšším ženám. Ak ale nájdete primeranú dĺžku dlhých šiat, môžete si ich obliecť, aj keď ste nižšieho vzrastu.

Odporúčame vám kúpiť si buď dlhé košeľové šaty, ale skôr vám odporúčame práve dlhé viskózové šaty bez akýchkoľvek vzorov.

Ako obuv si k nim môžete zladiť dámske workery. Na prvý pohľad nekombinovateľná kombinácia, avšak výsledný efekt je viac než len dobrý. Ak preferujete eleganciu a ste tak trošku rebelka, táto kombinácia bude pre vás ako stvorená.

Predĺžené dámske saká, moderné blúzky, legíny a dámske tenisky 

K moderným sviežim kombináciám oblečenia a obuvi môžeme zaradiť aj predĺžené dámske saká, moderné blúzky, legíny a dámske tenisky.

Predĺžené dámske saká môžu byť jednofarebné, alebo vzorované. Jeden z týchto vrchných dielov voľte vzorovaný, druhý zase jednofarebný.

K predĺženému saku a modernej blúzke ľahko skombinujete štýlové lesklé legíny, ideálne čierne. Legíny ale môžete nahradiť ale aj slim fit džínsami.

Čo sa týka obuvi, jednoznačne odporúčame maximálne pohodlnú obuv. Nemusíte sa báť ani trendových dámskych tenisiek. Poskytnú vám maximálne pohodlie a hlavne, super sa kombinujú s predĺženými dámskymi sakami.

Ovesize dámske mikiny, slim fit džínsy a dámske tenisky na platforme 

Veľmi obľúbená a zároveň svieža dámska kombinácia obuvi je aj táto ležérna kombinácia. Kombinujte moderné oversize dámske mikiny so slim fit džínsami a pod tieto mikiny odporúčame dávať topy s dlhým, trojštvrťovým, alebo krátkym rukávom.

Ako obuv odporúčame dámske tenisky na platforme.

 

Zdroj obrázka:

Autor: Look Studio / Shutterstock.com