Móda

Moderný nie je vždy príťažlivé

Mnoho žien podliehajú moderným kúskom, čo je rozhodne správne, pretože starať o seba a svoj Následkom je pomerne dôležité a to nielen pre vaše sebavedomie, ale aj pre spokojnosť vašich mužov, ktoré majú radi krásne ženy.

Nie každý moderný kúsok muži ocenia

Pravdou je, že muži sú veľmi radi, keď majú vedľa seba ženu, ktorá sa zaujíma o módu a podlieha jej, pretože to zo ženy robí nielen krásnu, ale aj sebavedomú. Ovšem existujú trendy kúsky, ktoré môžu vašim drahým polovičkám vadiť. Možno vám to nepovedia tak narovinu, aby sa vám nedotkli alebo vás neurazili, avšak naozaj existujú kúsky, ktoré všeobecne muži nemôžu vystáť, a tak ak chcete svojho miláčika mať spokojného, tak si radšej nekupujte.

Čokoľvek veľkých veľkostí

Oversized móda je obľúbená o mnohých žien, pretože je veľmi pohodlné mať na sebe sveter, do ktorého by pokojne vošiel aj váš priateľ. Avšak práve toto je jeden z kúskov, ktorý vašu muži na vás vidieť nechcú. Je to veľmi voľné, takže nemôžu obdivovať vaše krásne telo a nechcú mať vedľa seba nejakú mačku vo vreci, keď vie, že ich žena je sexi krásavica. Navyše muži často nechápu niektoré retro vzory a podobne, takže tyhle svetre radšej odložte. A či už máte doma čokoľvek z oversized módy, tak si to na rande rozhodne neberte, muži chcú vedieť, do čoho idú.

Chlap nepotrebuje vedľa seba muža

Ďalším moderným kúskom, ktorý mužom vadí, sú pánske strihy. Je jedno, či si na seba dáte rovné panské nohavice alebo flanelovú košeľu, muži potom vedľa seba vidia druhého chlapa, čo sa im rozhodne nepáči. A tak nie je divu, že by najradšej tieto kúsky z vášho šatníka vyhodili. Ovšem vy by ste to vyhadzovať nemali, pretože sú to naozaj trendy kúsky, ale noste ich radšej do práce alebo niekde, kde s vami váš muž nie je. Aj keď pravdou je, že keď dané kúsky správne skombinujete, tak môžete nájsť muža, ktorému sa to bude zdať naozaj sexi.

Nič sa nemá preháňať

Je pravdou, že muži majú radi ženy, ktoré svoje telo trošku odhalí, či už sa jedná o hlboký výstrih alebo krátke kraťasky. Samozrejme, že aj takto vyzývavé kúsky sa vo svete módy objavujú, avšak musíte dodržať istú mieru. Keď odhalíte až moc, tak pred mužmi pôsobíte až moc lacno a rozhodne dá prednosť žene v krásnych šatách ako žene, ktorá vyzerá ako ľahká dievča.

Stavte na istotu

Možno ste teraz trochu v rozpakoch, či máte naozaj vždy siahnuť po moderných kúskoch. Rozhodne sa nevzdávajte módy, pretože sú kúsky, ktoré muži milujú. Pokiaľ chcete na seba niečo, čím očaríte každého muža a pritom budete moderné, tak sa pozerajte skôr po sukniach a šatách, pretože to ocení každý chlap. Každý kúsok oblečenia možno vytvoriť ako sexy kúsok, avšak s niektorými vám to dá veľa práce a pritom stačí je siahnuť kúsok vedľa.

Móda je ošemetná, pretože vás stojí veľa peňazí a ešte vám pokazí sexy vzhľad. Však rozhodne sa jej nezdávejte, pretože inak by ste prišli o svoju ženskosť.