Móda

Šperky, ktoré sa vám budú dobre kombinovať s oblečením

Každá žena sa chce parádiť a preto si okrem oblečenia pravidelne kupuje aj nové šperky. K novým šperkom kupuje aj lacnú bižutériu, no výhodou je, že väčšina klenotníctiev ponúka okrem exkluzívnych a drahých kúskov aj cenovo prijateľné šperky.

Ktoré šperky by ste si ale mali vyberať, aby sa vám dobre kombinovali s oblečením?

Strieborné šperky 

Mnohé mladé ženy sa vyhýbajú klasickému zlatu a uprednostňujú skôr striebro. Strieborných šperkov nikdy nie je dosť, preto ak chcete nové šperky, ktoré sa vám budú ľahko kombinovať s oblečením, uprednostnite jemné strieborné šperky. Vyberte si strieborné náhrdelníky, strieborné náramky, strieborné náušnice, ale aj strieborné náramky na nohu. Tie krásne vyniknú spolu so striebornými náhrdelníkmi a tenkými letnými šatami.

Strieborné šperky využijete k elegantnému, ale aj ležérnemu štýlu. Hodia sa k džínsom, ale aj ku kostýmovým nohaviciam a elegantným sakám.

Čo sa týka strieborných náušníc, potešte sa novými striebornými náušnicami s prírodnými perlami. Náhrdelníky vyberajte s nastaviteľnou dĺžkou.

Swarovski náušnice

Najmä cez zimné obdobie, kedy nosíme okolo krku hrubé šály a uprednostňujeme rolákové topy, by sme si mali dávať záležať na výbere náušníc. Odporúčame farebné Swarovski náušnice, ktoré skrášlia na prvý pohľad fádny outfit. Odporúčame viacero farieb, ktoré môžete kombinovať s oblečením, čo máte v šatníku. Nebojte sa farieb, najmä však cez zimu, kedy sú ulice tmavé, špinavé, fádne.

Swarovski náušnice odporúčame dávať k jednofarebným pleteným šatám a vysokým čižmám. Na jar si ich dávajte k farebným dámskym predĺženým sakám, obtiahnutým džínsom a jemnej blúzke.

Ak chcete šperky, ktoré sa budú dobre kombinovať s oblečením, čo máte v šatníku, preferujte minimalistické šperky, ale nebojte sa ani výrazných šperkov, v tomto prípade farebných Swarovski náušníc. Vždy sa riaďte toho, že k minimalistickým outfitom vyberajte výraznejšie šperky a k farebným outfitom skôr dávajte minimalistické šperky.