Nezařazené

Big Farm – hra ktorá chytí deti i dospelých

Hráte rada vo voľných chvíľkach zábavné hry na internete? Ak áno, mám pre vás novinku. Hra sa volá Big Farm, ako už názov článku napovedá, je to veľmi zábavná farmárska simulácie s radou možností a pestrou ponukou vypestovaných rastlín a produktov.

Ako začať?

Najprv sa zaregistrujete. K tomu vám stačí vaše farmárske meno, čiže meno, ktoré chcete v hre užívať. Vaša e-mailová adresa a vymyslené heslo.

Celým začiatkom vás prevedie sama hra. Členovia farmy vám budú interpretovať, čo máte najskôr urobiť, aby ste začali s výrobou. Je to veľmi jednoduchá hra. Navyše je v slovenčine, takže veľmi rýchlo pochopíte účel hry.

Účel hry

Starý farmár George, ktorý už nemôže, vám dal svojou farmu. Je zarastená a vy ju musíte opäť prebudiť k životu. Využívajte úloh v ľavej časti, kde vám priatelia farmári i ostatné radí, čo je potrebné na farme rozšíriť, prikúpiť alebo urobiť. Vďaka nim bude vaša farma stále viac rozkvitať.

Účelom je plniť rôzne úlohy v ľavej časti obrazovky. Keď je splníte, získate rôzne odmeny. Môžete sa tiež zapojiť do spolku farmárov a spoločne s ostatnými farmármi plniť rôzne úlohy. Vaša farma sa bude postupne rozrastať a mať viac zárobkov, ako na začiatku hry.

Tipujete rôzne rastliny, ktoré zbierate a predávate na trhu. Z vyťažených peňazí si môžete nakúpiť ďalšie pole, budovy, alebo nejaké pekné kvetinové záhony, záhony so zeleninou alebo iné dekorácie, za ktoré tiež dostanete odmeny.

Vďaka tomuto všetkému dokážete vybudovať opäť prosperujúce farmu.

Čo ďalšie hra ponúka?

Na farme budete vyrábať vlastné hnoj, vajíčka, mlieko a iné farmárske produkty, ktoré budete predávať alebo ďalej spracovávať. Tiež vlastné krmivo pre zvieratá si môžete z vlastných vypestovaných plodín vyrobiť vo veternom mlyne alebo si ich zakúpiť u obchodníkov.

Tým, že postavíte nejakú budovu to však nekončí. Aj tá sa postupne bude rozširovať do ďalších úrovní, rovnako ako vaše pole. Vďaka tomu postúpite do ďalšej úrovne a získate peniažky a zlatky, za ktoré ďalej budete nakupovať alebo rozširovať farmu.

Farmu si môžete pomenovať, ako chcete. Aj svojho psíka si môžete pomenovať a vybrať mu dokonca farbu.

Budete sa starať o vlastné dobytok, ako sú kravy, ošípané, sliepky, kone a ďalšie zvieratká, ktorá patrí na farmu.

Urýchliť výstavbu alebo výrobu produktu môžete pomocou získaných zlatiek. Zlatky si taky môžete kúpiť cez internet, ale platíte za ne normálnymi českými korunami.

Nielen však farmu môžete vo svojej hre rozširovať, aj konský trh, letiská, lúku priateľstva alebo napríklad aj trh, kde predávate svoje produkty, si postupne môžeš rozširovať. Hra je veľmi jednoduchá a zábavná.

Svoje produkty môžete taky predávať na loď do zahraničia alebo vybavovať rôzne kontrakty pre iné spolky.

V baniach môžete dokonca ťažiť zlatky, ktoré vám pomôžu rozšíriť vašu farmu.

Pre koho je hra určená?

Hru môže hrať každý, kto má voľnú chvíľku a baví ho hry, ktoré majú zmysel. Či už sú to malé deti, staršie deti alebo rodičov, ktoré už filmy v televízii omrzeli.

Takže ak holdujete hrám s farmárskou tematikou alebo si chcete iba vyskúšať, ako to asi môže chodiť na farme. Smelo do toho a skúste si hru, ktorá je online a zadarmo.

Autorka: Sellus Rio