Móda Vzťahy

Na čo nezabudnúť pri príprave svadby?

Pripravujeme sa na ňu minimálne rok, ale aj napriek tomu nie všetko dopadne podľa našich očakávaní. Svadba je ten krásny deň, kedy si s partnerom poviete to čarovné slovíčko, čo vám zmení celý život – samozrejme k lepšiemu. Ak ale túžite prežiť krásny deň v spoločnosti svojej rodiny a nepochybne aj svojho milovaného, na čo by ste pri príprave svadby nemali zabúdať?

Výber veľkosti prsteňa a prípadná úprava 

Na začiatku sa budete zaoberať výberom miesta svadobnej hostiny, avšak dôležitejší je výber svadobných obrúčok. Ak vášmu partnerovi dlhšie trvalo hľadanie pekného zásnubného prsteňa z bieleho zlata, očakávajte, že hľadanie obrúčok bude trvať podobne. Horšie to bude v prípade, že máte chudé prsty a ani ten najmenší prsteň vám nebude pasovať. Ak patríte do tejto skupiny žien, rozhodne si hľadanie svadobných obrúčok nenechávajte na poslednú chvíľu. Ak sa vám aj zapáčia nejaké, bude potrebná ich úprava, a to nejaký čas potrvá. 

Zladenie šperkov 

Okrem obrúčok budete určite zháňať aj iné šperky – náušnice, náhrdelníky, náramky. Ak chcete byť krásna a chcete si vybrať kvalitné doplnky, nevyberajte ich týždeň pred svadbou. Najmä, ak chcete kvalitné šperky a nie žiadne lacné napodobneniny, musíte prejsť pár klenotníctiev, aby ste našli šperky, ktoré vám budú krásne ladiť s vašimi diamantovými prsteňmi. 

Nepodceňujte výber miesta a zabezpečte dopravu pre všetkých hostí 

Hneď potom, ako vás partner požiadal o ruku, ste už určite mali predstavu, kde by sa mal konať obrad a kde by mala prebiehať svadobná hostina. Nepodceňujte výber miesta. Musí byť dostupný, nesmie byť ďaleko od kostola, musí zodpovedať kapacite pozvaných hostí a hlavne musí mať všetko potrebné vybavenie, aby v týchto priestoroch mohla prebiehať svadobná hostina a zábava.

Nezabúdajte ani na zabezpečenie dopravy pre všetkých hostí na svadobnú hostinu a zo svadobnej hostiny domov. Pre hostí zďaleka zabezpečte aj ubytovanie. To, že majitelia priestorov, kde chcete organizovať svadobnú hostinu nebudú mať nové krištáľové karafy nevadí. Dôležité je, aby priestor bol prispôsobený udalosti, ktorá sa v danom čase bude na tomto mieste konať – parket, stoly, stoličky, výzdoba atď.