Nezařazené

Život na motorke


Väčšina z nás potrebuje cestovať. Či už do práce, alebo za rôznymi aktivitami. Cestujeme autom, vlakom, alebo sa vozíme len tak na bicykli. V súčasnosti sa rozmohlo aj cestovanie autostopom. Na sociálnych sieťach nájdeme vždy niekoho, kto ide naším smerom. Kedysi to nebolo také jednoduché, ako dnes. Ľudia sa prepravovali na koni, na voze, či na koči. A o nejakom poistení dopravného prostriedku ani nechyrovali.

Istota je prvoradá

Dnes si poistíme dokonca aj obyčajný bicykel, aj keď len proti krádeži. Ak sa vezieme autobusom alebo vlakom, ich poistenie asi ťažko môžeme ovplyvniť. To isté platí aj o tzv. odvozoch cez sociálne siete. Nevieme, či je auto poistené pre prípad nehody, alebo keby sa nám prípadne niečo stalo. Samozrejme, predpokladáme, že áno.

Vietor vo vlasoch

Väčšina z nás cestuje autom, autobusom, či vlakom. Bicykel využívame väčšinou na voľný čas. Ale cestovali ste niekedy do práce na motorke? Viete si predstaviť tú slobodu a vietor vo vlasoch? Toto určite v električke nezažijete. Cestovanie a jazda na motorke sa považuje za čistý hazard. V dnešnej premávke je to možno aj pochopiteľné. Preto motorka patrí hlavne k voľnočasovým aktivitám. Avšak pri správnom prístupe si jazdu na motocykli môžeme vychutnávať veľmi dlho.

Predchádzajte problémom

K základným podmienkam patrí poistenie vašej motorky, či motocykla. Už dlhé roky si môžu milovníci všetkých druhov motoriek uzatvoriť zákonné aj havarijné poistenie na motorku, či poistenie motocykla proti krádeži. Už dlhé roky si u nás môžu milovníci a milovníčky všetkých druhov motoriek uzatvoriť zákonné aj havarijné poistenie na motorku, prípadne aj poistenie motocykla proti krádeži. Niektoré druhy motocyklov a motoriek môžete uzavrieť aj online, pri mnohých druhoch poistenia je možné dojednať aj asistenčné služby, ktoré sú v cene.

Na cenu poistenia má vplyv aj objem motora vášho motocykla. Na výber je viac druhov poistenia, rozhodnutie je iba na vás. Takže si môžete vychutnávať jazdu s vedomím, že o prípadné škody sa postará poisťovňa. Uľahčite si život a pri dlhých cestách budete mať istotu , že nebudete musieť tlačiť motorku do najbližšieho servisu.

motorka-po-styridsiatke-vam-moze-1557