Móda

AboutYou je na Slovensku – už v ňom nakupujete?


V Európe obľúbené e-shopy už mieria aj na Slovensko. Z tých módnych teraz máme možnosť nakupovať na AbouYou.sk. Čím je obchod špeciálny?

AbouYou.sk – to je móda pre ženy, mužov aj deti. V sortimente nechýbajú sezónne špeciály – teda napríklad plavky, ale ani obuv, športové oblečenie a módne doplnky. Ten, kto miluje značkovú módu, nakúpi na AboutYou aj prestížne fashion značky: Diesel, Calvin Klein, DKNY, Polo Ralph Lauren, Boss, Burberry a mnoho ďalších. Túto ponuku hľadajte v sekcii Premium.

Nakupujte celé outfity

Už nemusíte k tričku zháňať vhodné nohavice, či k šatám topánky a nejaký zaujímavý doplnok. Na AboutYou.sk sa dajú nakupovať celé oufity. Nielenže nám to ušetrí čas a faux pas, keď sa nám nejaká vlastná kombinácia nepodarí, ale máme takto dokonalý prehľad o módnych trendoch.

Máte svoje obľúbené značky?

Na AboutYou je sortiment prehľadne usporiadaný tak, že máte možnosť nakupovať len svoje obľúbené značky a zostať im vernými za každých okolností. Vždy máte dokonalý prehľad o novinkách značky i o tom, keď sa niečo objaví v zľave, ktorej sa nedá odolať.

Vieme, ako na AboutYou.sk nakupovať ešte lacnejšie

Nekupujte zbytočne draho. Každý, kto dnes nakupuje s rozumom vie, že je dobré k nákupom využívať zľavové kupóny. AboutYou.sk kupóny nájdete na Kuponovnik.sk. A ako ich využiť? Na e-shop AboutYou.sk choďte vždy cez stránky Kuponovnik.sk, alebo si z tejto stránky kód kupónu nakopírujte do príslušného miesta v košíku vašej objednávky.

Plavky na AboutYou

Leto je tu a tak si ako prvý fashion kúsok kúpte plavky. Sortiment je široký, nechýbajú bikiny, jednodielne plavky, tankiny, kúpacie šortky ani ďalšia plážová móda. Zo značkových neprehliadnite plavky Tommy Hilfiger a Calvin Klein Swimwear.

Sortiment pre maminky aj deti

V e-shope nechýba ani tehotenské oblečenie a samozrejme oblečenie pre dievčatá a chlapcov už od dojčenského veku. Teda vo veľkostiach 50 až 92. Pekným sortimentom sú rôzne dupačkové sety, dievčenské šaty aj rifle pre najmenších.