Móda

Ako sa na spoločenskú udalosť zladiť s partnerom?

Pamätáte sa ešte na časy, keď ste sa na spoločenskú udalosť s vašim partnerom ladila tak, že si dal košeľu rovnakej farby akej ste vy mala šaty? To nelimitovalo len vášho partnera, ale aj vás. Teda ak ste nechcela, aby skončil v košeli nejakej nie príliš vhodnej farby.

Už to nie je o rovnakej farbe šiat a košele

Dnes už je našťastie v móde, že sa partneri ladia k sebe nenápadnejšie, prostredníctvom doplnkov. Napríklad tak, že páni si vyberajú kravaty alebo motýliky podľa farieb spoločenských kabeliek a iných doplnkov, ktoré majú ich partnerky.

Takýto spôsob je oveľa sofistikovanejší a pôsobí menej prvoplánovo. Ukážete ním cit pre detail a originalitu. A aj samotný výber vašich outfitov bude zaujímavejší, keďže budete hľadať tie drobné detaily, ktorými sa zladíte.

Ak chcete spolu s partnerom ladiť naozaj dokonale, dajte si pozor aj na šperky, v partnerovom prípade na hodinky. Farebne by mali byť vaše šperky a partnerove hodinky rovnaké. Takže strieborné šperky a strieborné hodinky, či zlaté šperky a zlaté hodinky.

Toto pripomeňte partnerovi

Zrejme sa všetky zhodneme na tom, že muži a schopnosť vedieť sa obliecť na spoločenskú udalosť, to k sebe vôbec nejde. Ešte šťastie, že majú nás, ktoré ich vždy usmerníme tak, aby sebe (a nám) nevyrobili nejaké módne faux pas. Čo by ste teda určite mala svojmu partnerovi prízvukovať?

Veľa mužov nerado nosí obleky a ešte menej obľubujú elegantné topánky. Avšak nenechajte sa presvedčiť, že tenisky k obleku sú teraz v móde. Rozhodne trvajte na tom, aby si váš partner obul elegantné kožené topánky. Od farby topánok sa vždy odvíja aj farba elegantných pánskych opaskov.

Ponožky v topánkach by mali byť tmavé. Dôležitá však nie je len farba, ale aj ich výška. Na členkové ponožky nech váš partner zabudne aj počas letných udalostí. Ponožky musia byť dostatočne vysoké na to, aby zakrývali mužove lýtko aj v prípade, že sedí a má preloženú nohu cez nohu.

Zdroj obrázka:

Autor: gpointstudio / Shutterstock.com