Móda

Ako zapôsobiť na opačné pohlavie?

Každá žena chce byť krásna, pričom si neuvedomuje, že vzhľad nie je taký dôležitý, ako vnútorná krása. Ak ste nezadaná a hľadáte si partnera, s ktorým budete zdieľať svoj život, svoje záujmy, poradíme si, ako zapôsobiť na opačné pohlavie.

Prirodzeným správaním

Na opačné pohlavie nikdy nezapôsobíte pretvárkou a afektovaným správaním. Nekomplikujte si to zbytočne a správajte sa prirodzene. Buďte samy sebou, pretože len vtedy si vás všimne muž, ktorý neocení len vašu krásu, ale aj váš charakter.

Ak máte strach z osobného stretnutia, odporúčame vám vyskúšať serióznu tematickú zoznamku. Ak ste kresťansky veriaca, partnera si skúste hľadať práve na serióznej kresťanskej zoznamke. Vždy sa však správajte prirodzene. Pretvárkou nikdy nič nezískate.

Vhodným outfitom a make-upom

Ak chcete zapôsobiť na opačné pohlavie, musíte si dať záležať hlavne na výbere outfitu a na tom, aký make-up si zvolíte. Odporúčame skôr nude make-up. Zvýrazní vašu prirodzenú krásu a podčiarkne vaše krásne ženské črty.

Čo sa týka oblečenia, na športový štýl úplne zabudnite. Zo skrine si vyberte peknú dámsku blúzku, ktorú vám odporúčame skombinovať s cigaretovými nohavicami, plisovanou sukňou alebo peknými SLIM džínsami, ktoré zvýraznia váš štíhly driek. Nemusíte zrovna prísť v nohavicovom kostýme. Oblečte si pohodlné oblečenie, ktoré nie je zároveň veľmi vyzývavé.

Farebnejší outfit

Ak rady nosíte krátke dámske saká, pokojne si oblečte aj tie. Odporúčame vám ale skôr sviežejšie farebnejšie dámske saká. Neutrálne farby sa skôr hodia na formálnejšie stretnutie, ako do práce, na stretnutie s novým klientom a podobne.

Ak chcete zapôsobiť na opačné pohlavie milé dámy, zvoľte si vhodný, príliš nevyzývavý, ale zato veľmi svieži outfit; nepreháňajte to s make-upom a správajte sa prirodzene. Uvidíte, že onedlho si niekoho určite nájdete.