Móda

Čo by nemalo chýbať v elegantnej časti dámskeho šatníka?

Dámsky šatník mnohých žien hýri farbami, rôznymi vzormi, či strihmi. Ženy milujú, keď majú šatník plný krásnych kúskov, ktoré sú pohodlné a nadčasové.

Viete ale čo by nemalo chýbať v elegantnej časti dámskeho šatníka? Rozhodne by tam nemali chýbať tieto kúsky.

Spoločenské šaty

V elegantnej časti dámskeho šatníka by nemali chýbať krásne spoločenské šaty. Tieto šaty vynosia ženy najmä na rôzne spoločenské akcie, ako plesy, svadby, či oslavy životných jubileí.

V dámskom šatníku by mali byť rôzne farebné spoločenské šaty v takom strihu, ktorý zvýrazni prednosti ženy a zároveň zakryje nedostatky. 

Jednofarebné, či vzorované dámske sako 

V elegantnej časti dámskeho šatníka by nemali chýbať ani dámske saká. Sú vhodné na oficiálne príležitosti, ale aj do práce, ak má žena stanovený pracovný dress code.

Odporúčame vám kúpiť si jednofarebné, ale aj vzorované dámske sako. Jednofarebné sú vhodné na kombinovanie so vzorovanými dámskymi blúzkami. Vzorované sú zase vhodné na kombinovanie s jednofarebnými blúzkami.

Jednofarebné saká je možné dokonca kombinovať aj s krátkymi spoločenskými šatami. 

Púzdrová sukňa 

Farebne neutrále púzdrové sukne sú štýlové, pekné a vhodné pre biznis ženy. Ak nemáte v elegantnej časti šatníka takéto sukne, odporúčame vám kúpiť si čiernu, sivú, hnedú, či béžovú. Púzdrová sukna predĺži postavu, zvýrazni pekné nohy a driek a hlavne je to elegantný ľahko kombinovateľný kúsok, ktorý je nesmrteľný a nadčasový. Nemusíte sa báť, že by bola o rok, či osem nemoderná.

Okrem týchto základných kúskov by v elegantnej časti šatníka nemali chýbať moderné blúzky slim fit strihu s dlhými rukávmi, blúzky bez rukávov, štýlové elegantné vesty, pletené rolákové šaty, chinos nohavice, ale aj kvalitné moderné kulotky.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: wavebreakmedia  / Shutterstock.com